در اولین روز جیتکس ۲۰۱۲
گزارش تصویری
کد مطلب: 3578
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۰۰
 
با گذشت بیش از سی دوره برگزاری، اکنون جیتکس نقش محوری خود را در این حوزه به خوبی باز کرده است و به بسیاری از فناوری های جدید در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در این نمایشگاه پرده برداری می شود.
در اولین روز جیتکس ۲۰۱۲
 
 
Share/Save/Bookmark
هفته فناوری جیتکس از دیروز ۲۳ مهرماه (۱۴ اکتبر ۲۰۱۲) در مرکز تجارت جهانی دوبی کلید خورد.

به گزارش افتانا(پایگاه خبری حوزه امنیت اطلاعات)،بر اساس پیش بینی ها در این سی و دومین نمایشگاه بیش از ۱۳۰ هزار نفر بازدید کننده با بیش از ۳۵۰۰ غرفه دار از ۵۴ کشور دنیا ملاقات خواهند داشت.

جیتکس ۲۰۱۲ با شعار " تلاقی فناوری و تجارت کجاست؟" فعالیت خود را آغاز کرده است و در این خصوص کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی تخصصی نیز به صورت همزمان در این هفته فناوری برگزار خواهد شد که از این دست فعالیت ها می توان به برگزاری همایش Cloud Confex، فروم Consumerisation of IT و سمینار ها تخصصی امنیت فضای سایبر اشاره کرد.

Helal Saeed Almarri مدیر عامل مرکز تجارت جهانی دوبی ضمن اعلام این خبر در مراسم افتتاحیه افزود:
با گذشت بیش از سی دوره برگزاری، اکنون جیتکس نقش محوری خود را در این حوزه به خوبی باز کرده است و به بسیاری از فناوری های جدید در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در این نمایشگاه پرده برداری می شود. جیتکس اکنون نقش محوری در توسعه فناوری های مربوط به ICT نه تنها در حوزه خاورمیانه و شمال آفریقا بلکه در سطح دنیا پیدا کرده است.

گزارش تصویری افتانا از اولین روز برگزاری این نمایشگاه را در ادامه ببینید