مدیر منطقه‌ای لینکسیس اعلام کرد
لینکسیس تنها یک نماینده رسمی در ایران دارد
کد مطلب: 13330
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۰
 
مدیرعامل شرکت لینکسیس در خاورمیانه، ترکیه و آفریقا اعلام کرد که شرکت آواژنگ، تنها نماینده رسمی ارائه راهکارها و خدمات در ایران است.
لینکسیس تنها یک نماینده رسمی در ایران دارد
 
 
Share/Save/Bookmark
مدیرعامل شرکت لینکسیس در خاورمیانه، ترکیه و آفریقا اعلام کرد که شرکت آواژنگ، تنها نماینده رسمی ارائه راهکارها و خدمات در ایران است.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۷ که در دبی برگزار شد، فرصتی بود تا گفتگویی داشته‌باشیم با امان‌اله خان،مدیرعامل لینکسیس در منطقه و از وی درباره محصولات جدید و سیاست‌های جدید این شرکت خوش‌نام بپرسیم.

وی در پاسخ به این سؤال که حضورتان در نمایشگاه امسال قطعاً با برنامه‌هایی که برای بازار ایران دارید مرتبط است، گفت: ما در بازار ایران حضوری طولانی داریم که گاهی اوقات به‌دلیل برخی مشکلات، اندکی کمرنگ شده‌است. ما حضور قدرتمند خود را مجدداً در ایران و بازار ایران از طریق شرکت گلدن سیستمز و شریک تجاری آن آواژنگ اعلام کرده‌ایم و مطمئن هستیم که با توجه به تجربه بالای آواژنگ می‌توانیم همکاری بسیار خوب و موفقی را رقم بزنیم.

امان‌اله خان در پاسخ به چگونگی این همکاری گفت: ما هم‌اکنون تنها نماینده‌ای که در ایران داریم مجموعه آواژنگ است. ما انتظار داریم که این همکاری منجر به ایجاد یک کانال قوی فروش و خدمات پس از فروش شود. ضمن آنکه همه نوع پشتیبانی لازم را اعم از مالی،‌ فنی، آموزشی و خدمات پس از فروش را در آواژنگ خواهیم داشت.

مدیرعامل لینکسیس خاورمیانه، ترکیه و آفریقا درباره کیفیت همکاری با آواژنگ گفت: تجربه بسیار بالا و موفق این شرکت و در اختیار داشتن چندین دفتر کار، انبارهای بزرگ، توان مالی و امکان ارائه گارانتی به ما این اطمینان خاطر را می‌دهد که این همکاری با مجموعه آواژنگ، بسیار موفق خواهدبود و همان‌گونه که آواژنگ در توزیع سایر راهکارهای آی‌تی موفق بوده‌است در این زمینه نیز موفق خواهدبود و لینکسیس همچون قبل، جایگاهی شایسته خواهد داشت.

وی همچنین تصریح کرد: ما مطمئن هستیم که دشواری‌هایی برای حضور موفق در بازار ایران خواهیم داشت، ولی ما نمی‌خواهیم فروش لینکسیس فقط به‌صورت فروش و بدون نظارت یا پشتیبانی فنی باشد، کاری که شاید هم‌اکنون در بازار در حال انجام است. ما می‌خواهیم راه‌حل‌های کامل را به مشتریان عرضه کنیم و همه آنها را متوجه این موضوع کنیم که تنها مسیر فروش رسمی محصولات ما از طریق آواژنگ و نمایندگان آن است و سایر راه‌های فروش محصولات را به‌هیچ‌عنوان تأیید نمی‌کنیم و همچنین آقای حسن اسدی به‌عنوان مدیر بازار ایران لینکسیس نیز در این راه موردحمایت صد درصدی ما هستند.

در ادامه حسن اسدی، مدیر ایران لینکسیس، اظهار داشت: سرویس‌های لینکسیس توسعه خواهند داشت و هم‌اکنون مشتریان می‌توانند انتظار دریافت کامل خدمات فنی، خدمات آموزشی و‌ پشتیبانی کامل را از آواژنگ داشته‌باشند.

اسدی در مورد تأثیر این قبیل فعالیت‌ها بر بازار فروش محصولات غیراوریجینال و یا تقلبی لینکسیس گفت: فکر نمی‌کنم بتوانیم بازار غیررسمی را از بین ببریم، اما باید آن‌قدر پیشنهادها و امتیازات ویژه به مشتریان و کاربران بدهیم که خودشان تمایلی به رفتن به‌سوی بازارهای غیررسمی و خرید از آنها نداشته‌باشند و همگی را به سمت گارانتی آواژنگ سوق دهیم.

مدیرعامل لینکسیس خاورمیانه، ترکیه و آفریقا سپس از جدیدترین راهکارهای ارائه‌شده در نمایشگاه خبر داد و گفت: ما در اینجا نخستین روتر جهان را که واقعاً برای گیمرها طراحی‌شده‌است، عرضه کرده‌ایم. با توجه به اینکه ما با یک بازار ۲/۲ میلیارد نفری گیمرها روبرو هستیم که گردش مالی ۱۰۹ میلیارد دلاری را به همراه دارند؛ (نزدیک به ۴۰ میلیون دلار در خاورمیانه) بازی کردن دیگر از یک فعالیت صرفاً سرگرم‌کننده برای کودکان خارج‌شده و به فعالیتی حرفه‌ای برای افراد زیادی بدل شده‌است.

وی تأکید کرد این فرآیند تأثیر زیادی را هم بر سخت‌افزار، هم نرم‌افزار و هم شبکه گذاشته‌است چون بخش زیادی از بازی‌ها به بازی‌های آنلاین و شبکه‌ای تبدیل‌شده‌اند، بنابراین طبیعی است که برای پاسخگویی به نیازهای ویژه آنان، ما هم در پی ارائه راهکارهای خاص هم باشیم. WRT32X یک روتر استاندارد است که با فناوری موتور Killer بهینه‌شده است. وقتی این روتر با یک Killer-enabled PC هماهنگ می‌شود (مثلاً با تجهیزاتی مانند Alienware یا گیگابایت) آن‌وقت ترافیک شبکه بازی را بهینه می‌کند و باعث کاهش زمان تأخیر در بازی‌ها تا ۷۷ درصد می‌شود. به همین دلیل است که می‌توان آن را یک روتر واقعی برای گیمرها دانست.

در انتها نیز حسن اسدی با تاکید بر اینکه آواژنگ پاسخگوی همه مشتریان و سازمان‌های مخاطب راهکارهای لینکسیس است، افزود: ما به‌زودی کارگاه‌های آموزشی، دوره‌های خاص آموزش برای فروشندگان و مشتریان را در ایران خواهیم داشت که این فعالیت‌ها از طریق این مجموعه در حال پیگیری هستند.