امنیت بومی در الکامپ بیست‌و‌چهارم
نسخه‌های ایمن‌تر محصولات بهین‌راهکار در راه است
اختصاصی افتانا
کد مطلب: 14314
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰
 
شرکت بهین‌راهکار توسعه پیشرو در الکامپ بیست‌وچهارم با تازه‌ترین به‌روزرسانی‌هایش حضور یافت.
نسخه‌های ایمن‌تر محصولات بهین‌راهکار در راه است
 
 
Share/Save/Bookmark
شرکت بهین‌راهکار توسعه پیشرو در الکامپ بیست‌وچهارم با تازه‌ترین به‌روزرسانی‌هایش حضور یافت.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، محمد نادری، مدیرعامل شرکت بهین‌راهکار توسعه پیشرو، محصول بومی CoreLog را پرفروش‌ترین محصولات SOC در ایران خواند و گفت: امسال بزرگ‌ترین فضای غرفه خود را به رونمایی از نسخه جدید محصول‌مان اختصاص دادیم که تفاوت عمده‌اش این است که از یک ابزار امنیتی به سمت یک پلتفرم امنیتی رفته‌ایم تا راهکارهای یکپارچه امنیت را به سازمان‌ها ارائه دهیم. خوبی این پلتفرم این است که زیرساخت‌ها با یک راهکار یکپارچه پایش می‌شود.

وی ادامه داد: نسخه چهار محصول CoreLog اول مهرماه به بازار می‌آید که با چند محصول مستقل همراه است. Coreview برای مانیتورینگ شبکه‌ها، coreIOT برای زیرساخت‌های اینترنت اشیا، coreICS برای تامین امنیت کنترل‌های صنعتی  ارئه می‌شوند.

نادری گفت: یک‌سری سرویس‌های دیگر هم داریم که در نسخه جدید بهبود بخشیده‌ایم. نخستین شرکتی هستیم که SOC بانکی ارائه می‌دهیم و روی SOC بیمه هم کار می‌کنیم. تمرکز ما تامین امنیت کسب‌وکارهاست.

شرکت بهین‌راهکار دارای تجربه فعالیت در این حوزه از سال ۱۳۸۸ تاکنون است.

نمایشگاه الکامپ بیست‌وچهارم تا نهم مردادماه ۹7 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر است و علاقه‌مندان می‌توانند از غرفه این شرکت نیز بازدید کنند.