نظر
۱
 
امن‌پرداز در الکامپ بیست‌وچهارم
پادویش در نسخه جدید عرضه شد
اختصاصی افتانا
کد مطلب: 14321
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰
 
امن‌پرداز با جدیدترین نسخه از آنتی‌ویروس ایرانی پادویش در نمایشگاه الکامپ حضور یافت.
پادویش در نسخه جدید عرضه شد
 
 
Share/Save/Bookmark
امن‌پرداز با جدیدترین نسخه از آنتی‌ویروس ایرانی پادویش در نمایشگاه الکامپ حضور یافت.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، شایان استادحسن، مدیر توسعه پادویش، درباره حضور شرکت امن‌پرداز در الکامپ 2018 اظهار کرد: پادویش را با جدیدترین به‌روزرسانی‌ها به الکامپ بیست‌وچهارم آوردیم.

وی ادامه داد: امکانات جدید به این نسخه افزوده‌شده‌اند تا بتواند با قدرت موتور بیشتری به پایش بپردازد و ویروس‌های جدید از نوع File Less را نیز شناسایی کند. ضدباج‌افزار در آن تقویت شده‌است و مجهز به نسل ششم ضدباج‌افزار است. همچنین در بخش سازمانی این محصول اکنون توان ارائه سرویس به یک سازمان بین 50 تا 100هزار کاربر را دارد و از طرفی امکان گزارش‌گیری در پادویش را تقویت کرده‌ایم. نسخه اندروید پادویش نیز با مجهز شدن به فایروال به‌روزرسانی شده‌است.

استادحسن گفت: در اندروید نیز محصولات جدیدی در دست ارائه داریم که ازجمله آنها پادویش کودک است برای تسهیل نظارت والدین که با نصب روی گوشی والدین و فرزندان‌شان این پایش غیرمستقیم را میسر می‌کند. در این محصول والدین حتی امکان کنترل منطقه حضور فرزندان خود را نیز دارند و در صورت خارج شدن آنها از محدوده موردنظر به آنها هشدار داده‌می‌شود و این برای حفظ امنیت فیزیکی کودکان در اماکن عمومی نیز بسیار مفید خواهدبود.

شرکت نرم‌افزاری امن‌پرداز و گروه محصولات پادویش در واپسین روز نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۸ نیز در سالن 7 حضور دارد.
 


 
میلاد
۱۳۹۷-۰۵-۰۹ ۱۸:۱۲:۲۶
یکی از معدود شرکت هایی است که محصولش واقعا ایرانی است.