سطح اول کیفیت با محصولات لول وان
کد مطلب: 546
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۰۰
 
شرکت پرشیا سیستم را مدت ها است با نام برند آلمانی لول وان می شناسند. محصولاتی که در چند سال اخیر تمرکز ویژه ای بر راهکارهای حفاظت و نظارت فیزیکی داشته است. در این خصوص با حسن اسدی مدیرعامل شرکت گفتگو کرده ایم که می خوانید.
سطح اول کیفیت با محصولات لول وان
 
 
Share/Save/Bookmark
شرکت پرشیا سیستم را مدت ها است با نام برند آلمانی لول وان می شناسند. محصولاتی که در چند سال اخیر تمرکز ویژه ای بر راهکارهای حفاظت و نظارت فیزیکی داشته است. در این خصوص با حسن اسدی مدیرعامل شرکت گفتگو کرده ایم که می خوانید. 

پرشیا سیستم چگـونه فعـالیت خود را آغـاز کـرد؟
شرکت پرشیا سیستم در نیمه دوم سال ۸۴ تاسیس شد، اما قبل از تاسیس این شرکت، فعالیتی را در شرکت تیوا افزار آغاز کرده بودیم که بخشی از فعالیتهای این شرکت ارائه خدمات در زمینه شبکه های رایانه ای بود اما به دلیل افزایش پروژه های مربوط به این حوزه، برای اینکه بتوانیم تمرکز بیشتری روی موضوع شبکه داشته داشته باشیم این فعالیتها را به شرکت پرشیا سیستم منتقل کردیم، و در حال حاضر تیوا افزار فعالیت اصلی خود را بر ارائه خدمات در حوزه ماشینهای اداری متمرکز کرده است.
 
پرشیا سیستم از بدو تاسیس نمایندگی انحصاری محصولات لول وان را در ایران عهده دار بود که درحال حاضر نیز ارائه محصولات تحت این برند را با جدیت ادامه می دهیم.

در خصـوص محصولاتی که ارائه می کنید توضیـح دهید.
شـرکت لول وان محصولات خـود را در دو بخش اصلی ارائه میدهـد، که عبارتند از محصولات مربوط به کاربردیهـای خانگی و محصولات مـربوط به کاربردیهای تجاری. اما تجهیـزات ارائه شده در هر بخش نیز خود در ۹ گروه کلی قابل تقسیم بندی هستند که عبارتند از: سوئیچهای شبکه، تجهیزات بیسیم، تجهیزات ADSL ،روترها
در بحث امنیت، استراتژی اصلی شرکت تمرکز روی سامـانه های حفاظتـی و نظـارتی خواهـد بود چـرا که ظرفیتهـای فراوانی در جهت طراحی و اجرای این سامانه ها در شرکت وجود دارد
، IP Camera، سوئیچهای KVM، تجهیزات VOIP و سامانههای Video / Audio Broadcasting .

استقبـال از محصـولات بـرنـد تـا بـه حـال چگـونه بـوده اسـت؟
خوب می دانید که لول وان رسما چیزی در حدود ده سال است که در بازار ایـران حضور دارد که چهار سال آن به صورت نیمه متمرکز و شش سال به صورت متمرکز در شرکت پرشیا سیستم بوده است. به مناسبت همین ده سالگی نیز، گارانتی محصولات را به ده سال افزایش دادیم که حکایت از کیفیت فوق العاده بالای این محصولات دارد که در کشور بی نظیر است.
 
وضعیـت دوربیـنهـای حفاظتـی لـول وان در این بیـن چگـونه است؟
خوشبختـانه لول وان مدل های متعدد IP Camera را تولید می کند که دامنه وسیعـی از کاربردهـا را در بر می گیـرد، که این دامنـه کلیه نیاز هـای بخش خانگی و کسب و کارهای کوچک تا مصارف تجاری و صنعتی را شامل می شود. همچنین این محصـولات تحت استاندارد هـای Onvif ارائه میشـوند که همـه محصـولاتی که جزء این گـروه هستند میتواننـد از نرم افزارهـای یکپارچهای بـرای مدیریت دوربیـنهـای خـود استفاده کنند.
 
البته به تازگی لول وان در بخش امنیت داده هـا نیـز ورود پیدا کرده است که محصولی را برای ردیابی IP Packetها ارائه کرده است که توزیع آن نیز به زودی آغاز خواهد شد.

در مـورد نـرم افـزارهای مدیـریت دوربیـن هـا نیـز مختصـری توضیـح دهیـد.
نرم افـزار IP CAM SECURE را به همراه محصولات لـول وان به صـورت رایگـان ارائه میدهیـم که میتوانـد تا ۶۴ کانال را پشتیبـانی کند، البته نسخه رایگان این برنامه دارای امکـانات محـدودی است که اگر مشتری نیاز به امکانات بیشتر داشته باشد باید نسخه حرفهای آن را خریداری کند. اما فعالیتی را نیز در حوزه نرم افزار با شرکت NUUO آغاز کردهایم، که نرم افزار تولیدی این شرکت قابلیت پشتیبـانی کلیه دوربینهایی که در دنیا تولیـد میشـود را دارد.

برنـامـه هـای آتی شمـا بـرای افـزایش سهـم بـازار شـرکت چیـست؟
در بحث امنیت، استراتژی اصلی شرکت تمرکز روی سامـانههای حفاظتـی و نظـارتی خواهـد بود چـرا که ظرفیتهـای فراوانی در جهت طراحی و اجرای این سامانهها در شرکت وجود دارد و برنامه ها در جهت گسترش خدمات قابل ارائه در این بخش چه از لحـاظ کیفی و چـه از لحـاظ کمی پیش خواهـد رفت است.
 


 
نام :
تلفن همراه :
آدرس ايميل :