کتاب «ساده‌سازی مدیریت امنیت اطلاعات» به چاپ دوم رسید
کد مطلب: 11124
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۰
 
کتاب «ساده‌سازی مدیریت امنیت اطلاعات برای کسب‌وکارهای کوچک» در کمتر از دوماه از انتشار خود به چاپ دوم رسید.
کتاب «ساده‌سازی مدیریت امنیت اطلاعات» به چاپ دوم رسید
 
 
Share/Save/Bookmark

کتاب «ساده‌سازی مدیریت امنیت اطلاعات برای کسب‌وکارهای کوچک» در کمتر از دوماه از انتشار خود به چاپ دوم رسید. 

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، کتاب «ساده‌سازی مدیریت امنیت اطلاعات برای کسب‌وکارهای کوچک» که اواخر سال گذشته با هدف راهنمایی فعالان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط در افزایش امنیت اطلاعات کاری منتشر شده بود به چاپ دوم رسید.

این کتاب حاوی نکات و راهنمایی‌هایی مفید و ساده بوده و قصد دارد که به مخاطب یاری برساند تا اطمینان لازم را از امن بودن داده‌های شرکت خود به‌دست‌آورد و درنتیجه کمتر با مشکلات قانونی یا حیثیتی مواجه شود. 

این کتاب سعی‌کرده به چرایی ضرورت توجه و محافظت تمامی کسب‌وکارها از اطلاعات حساس‌شان پاسخ بدهد و با مخاطب در تعیین آنچه که به‌عنوان اطلاعات در هر کسب‌وکاری وجود دارد، همراه باشد.

کتاب ساده‌سازی امنیت همچنین به کشف حقایقی درباره تهدیدات امنیتی پرداخته و طرحی برای امنیت بهتر اطلاعات کاربران ارائه می‌دهد و در انتخاب نرم‌افزار امنیتی که با کسب‌وکار آنها هم‌خوانی دارد، یاری‌رسان است. توجه به امنیت در رایانش ابری نیز ویژگی دیگر این کتاب است.

کتاب ساده‌سازی مدیریت امنیت اطلاعات نوشته پیتر بیرمور و جورجینا گیلمور زیر نظر علیرضا صالحی ترجمه و در قطع جیبی با در ۱۱۶ صفحه تمام رنگی منتشر شده است. ناشر کتاب انتشارات سایبان (وابسته به هلدینگ رسانه‌ای دیده‌بان) است که به قیمت ۸۰۰۰ تومان این کتاب را عرضه کرده‌است.

علاقه‌مندان جهت تهیه این کتاب می‌توانند با شماره ۸۸۷۴۹۴۱۴ تماس گرفته و یا برای خرید آنلاین به نشانی www.mrcenter.ir مراجعه کنند.