راهکار جدید امنیتی برای تبلت
کد مطلب: 1185
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۲۳
 
شرکت امنیتی کاسپراسکای برنامه امنیتی تازه ای را در دسترس کاربران رایانه های لوحی قرار داده تا آنها بتوانند از خود در برابر هکرها و ویروس نویسان حفاظت کنند.
راهکار جدید امنیتی برای تبلت
 
 
Share/Save/Bookmark
 شرکت امنیتی کسپرسکی برنامه امنیتی تازه ای را در دسترس کاربران تبلت ها قرار داده تا آنها بتوانند از خود در برابر هکرها و ویروس نویسان حفاظت کنند.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)،این محصول که به طور اختصاصی برای کاربران سیستم عامل های آندروید طراحی شده Kaspersky Tablet Security نام دارد.

برنامه یاد شده هم مانع نصب نرم افزارهای معیوب و آلوده به طور مخفیانه بر روی رایانه های لوحی می شود و هم در صورت سرقت یا گم شدن رایانه های لوحی می تواند اطلاعات کاربران را قفل کرده و از سوءاستفاده از آنها جلوگیری کند.

موتور ضدویروس این برنامه که با فناوری کلود این شرکت سازگاری دارد، قادر به شناسایی سریع و بلوکه کردن تمامی برنامه های آلوده است و به علت به روزرسانی سریع حتی می تواند برنامه های مخربی که به تازگی راحی و منتشر شده اند را شناسایی کند.

حفاظت از کاربران وب یکی دیگر از امکانات نرم افزار امنیتی یاد شده است که بلوکه کردن وب سایت های آلوده به کدهای معیوب را از طریق مرورگر با نمایش هشدارهای مرتبط ممکن می کند. برای بلوکه کردن یا حتی پاک کردن اطلاعات ذخیره شده بر روی تبلت هم تنها کافی است پیامکی به دستگاه ارسال شود تا پیام هشدارگونه ای در مورد مسروقه بودن تبلت یا گم شدن آن بر روی آن به نمایش درآید.

پس از آن موقعیت مکانی تبلت مفقود شده از طریق فناوری جی پی اس یا از طریق امکانات شبکه های جی اس ام قابل تشخیص است.