نگاه ویژه جیتکس 2016 به استارتاپ‌ها
کد مطلب: 11897
تاریخ انتشار : شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۰
 
در جیتکس 2016 حدود 410 استارتاپ از 60 کشور دنیا حضور داشتند.
نگاه ویژه جیتکس 2016 به استارتاپ‌ها
 
 
Share/Save/Bookmark

در جیتکس 2016 حدود 410 استارتاپ از 60 کشور دنیا حضور داشتند.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، بزرگ‌ترین رویداد منطقه‌ای فناوری اطلاعات و ارتباطات جیتکس ۲۰۱۶ عصر روز پنجشنبه ۲۰ اکتبر پس از ۵ روز فعالیت مداوم به کار خود پایان داد. 

بیشتر از ۴ هزار شرکت با حضور در دوبی به معرفی آخرین محصولات خود در شاخه‌های مختلف فناوری پرداختند. این رویداد که مؤثرترین و مهم‌ترین نمایشگاه فناوری در سطح منطقه خاورمیانه است در طی پنج روز برگزاری به معرفی استارتاپ‌های مختلفی پرداخت که با ایده‌های فناورانه و نوآورانه خود سعی در جذب مخاطب و از آن مهم‌تر سرمایه‌گذار داشتند. 

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های نمایشگاه امسال حضور استارتاپ‌ها از ۶۰ کشور دنیا بود؛ چیزی که تا به حال در هیچ نمایشگاه استارتاپی دیگری در دنیا دیده نشده‌است. حدود ۴۱۰ استارتاپ در دوبی حضور داشتند. 

شعار نمایشگاه امسال نیز 'Re-Imagining Realities' با هدف تغییر و حرکت به سمت دنیای دیجیتال بود؛ دنیایی که می‌تواند با ایده‌های ناب باعث تغییر و تحول اساسی در زندگی انسان‌ها شود. 

همچنین در این نمایشگاه شاهد برگزاری همایش‌های متعدد با حضور سردمداران صنایع بودیم که بحث‌های طولانی و مفیدی در زمینه‌های مختلف مطرح کردند. این صنایع شامل مارکتینگ؛ بهداشت و درمان، مالی، شهرهای هوشمند، آموزش و انرژی بود.

مرجع : ICTPRESS