مدیر اجرایی توسن‌بوم اعلام کرد:
برنامه‌نویسان تا پایان دی‌ماه فرصت حضور در توسن‌بوم را دارند
کد مطلب: 12214
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۰
 
به گفته محبوبی، شرکت توسن دومین دوره مسابقات برنامه‌نویسی مبتنی‌بر سرویس‌های بانکی را در پارک فناوری پردیس برگزار می‌کند و برنامه‌نویسان بانکی تا پایان‌دی‌ماه فرصت ثبت‌نام در این رویداد را دارند.
برنامه‌نویسان تا پایان دی‌ماه فرصت حضور در توسن‌بوم را دارند
 
 
Share/Save/Bookmark

به گفته محبوبی، شرکت توسن دومین دوره مسابقات برنامه‌نویسی مبتنی‌بر سرویس‌های بانکی را در پارک فناوری پردیس برگزار می‌کند و برنامه‌نویسان بانکی تا پایان‌دی‌ماه فرصت ثبت‌نام در این رویداد را دارند.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، دومین دوره مسابقات برنامه‌نویسی بر پایه‌ سرویس‌های بانکی و دسترسی کامل به سرویس‌های بانکداری الکترونیک برای استارتاپ‌ها و افراد خلاق در این زمینه در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

همایون محبوبی، مدیر اجرایی توسن بوم، گفت: همه توسعه‌دهندگانی که توانایی ایده‌پردازی و پیاده‌سازی برنامه‌های کاربردی بر بستر وب و گوشی‌های هوشمند را دارند می‌توانند در این رویداد شرکت کنند.

وی افزود: بالا بردن سطح رضایتمندی مشتریان از سیستم بانکداری الکترونیکی و کاهش وقت و هزینه مشتری برای انجام امور بانکی و استفاده از بستری امن و مطمئن برای اتصال به بانک از مهم‌ترین اهداف این طرح است.

مدیر اجرایی توسن بوم با اشاره به فرصت‌هایی که این طرح ایجاد می‌کند، افزود: حضور در چالش نوآوری توسن امکان کسب درآمد از طریق فروش برنامه‌های کاربردی در فروشگاه‌ها و همچنین تقویت اثر شبکه‌ای، هم‌افزایی و توسعه کسب‌وکار را به وجود خواهد‌آورد.

وی درباره روند اجرایی این مسابقات گفت: این چالش رویدادی سه‌روزه است و تیم‌های توسعه‌‌دهنده‌ای که ایده‌های نوآورانه در حوزه مالی دارند می‌توانند از اول تا30 دی‌ماه‌ با ثبت ایده‌های خود در وب‌سایت این چالش، شانس خود را برای یک رقابت فشرده و کسب یک تجربه نو در پیاده‌سازی اپلیکیشن‌های بانکی و مالی امتحان کنند. سپس هیئت داوران از میان طرح‌های رسیده، بیست طرح برتر را انتخاب کرده و برای شرکت در برنامه از آنها دعوت خواهند کرد. در روز ۲۸ بهمن‌ماه بخش نهایی مسابقه آغاز شده و تا روز 30 بهمن‌ماه ادامه خواهد‌یافت.

محبوبی در پایان گفت: جوایز دومین دوره چالش نوآوری توسن برای تیم اول، مبلغ 30میلیون تومان، تیم دوم 20 میلیون تومان و تیم سوم 10میلیون تومان است. همین‌طور برای تقدیر از بهترین ایده نیز مبلغ 10میلیون تومان در نظر گرفته شده‌است همچنین تیم‌های نوآور با شرکت در این رویداد امکان عرضه محصولات و خدمات خود را به مشتریان بانک‌ها و مؤسسات مالی پیدا می‌کنند.

دومین دوره این چالش با توجه به تجربه هفده‌ساله مجموعه توسن در زمینه فعالیت‌های بانکداری الکترونیکی به‌علاوه تجربه موفق در دوره قبلی این چالش طراحی و ارائه شده‌است، نتیجه اولین دوره هکاتون توسن، دریافت بیش از یکصد و ۷۰ طرح و اتصال بیش از سیزده استارتاپ فین‌تک به اکوسیستم بانکی توسن‌بوم بوده‌است. 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این رویداد می‌توانید به www.tosanboom.ir مراجعه کنید.