در نخستین الکامپ تابستانی
امن‌پردازان کویر تازه‌های خود را معرفی می‌کند
اختصاصی افتانا
کد مطلب: 12961
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۰
 
شرکت امن‌پردازان کویر با جدیدترین راهکارها و محصولات خود به الکامپ بیست‌وسوم آمد.
امن‌پردازان کویر تازه‌های خود را معرفی می‌کند
 
 
Share/Save/Bookmark
شرکت امن‌پردازان کویر با جدیدترین راهکارها و محصولات خود به الکامپ بیست‌وسوم آمد.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، هادی هاشمی، مدیر بازرگانی شرکت امن‌پردازان، درباره حضور این شرکت در الکامپ ۲۰۱۷ گفت: در نمایشگاه امسال سه محصول را توسعه داده و تجاری‌سازی کرده‌ایم. محصول UTM تحت عنوان APKgate که جزو یو‌تی‌ام‌های نسل جدید و Next Generation Firewall است و همه تاییدیه‌های لازم را از سازمان فناوری اطلاعات و افتای ریاست جمهوری داراست.

وی ادامه داد: محصول دوم APKsiem است که مدیریت رویدادها و رخدادهای امنیتی را انجام می‌دهد و کاملا دانش‌بنیان است و توسعه و تحقیق آن توسط کارشناسان خودمان انجام شد. سومین محصولی که به الکامپ آورده‌ایم راهکار جداسازی اینترنت از اینترانت و در حوزه مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) است که بر اساس تجربه‌هایی که در شرکت داشتیم آن را نوشته‌ایم.

شرکت امن‌پردازان کویر در راستای اثربخشی، بومی‌سازی همگام با تکنولوژی روز جهان را سرلوحه خویش قرار داده‌است تا ضمن برخورداری مشتریان از امنیت و حفاظت بالا، امنیت بومی را برای آنها به ارمغان بیاورد.

علاقه‌مندان می‌توانند در بیست‌وسومین نمایشگاه الکامپ که تا دوم تیرماه ۹۶ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپاست از غرفه این شرکت نیز بازدید کنند.