یک فروشگاه اینترنتی متفاوت
سافت‌یاب، حمایتگر تولید ملی است
کد مطلب: 12974
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۶
 
سافت‌یاب می‌کوشد تا ضمن حمایت از تولید ملی و اشتغال‌زایی، دسترسی به محصولات باکیفیت را برای افراد جامعه تسهیل کند.
سافت‌یاب، حمایتگر تولید ملی است
 
 
Share/Save/Bookmark
سافت‌یاب می‌کوشد تا ضمن حمایت از تولید ملی و اشتغال‌زایی، دسترسی به محصولات باکیفیت را برای افراد جامعه تسهیل کند.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، بنابر این گزارش، فروشگاه اینترنتی softyab.com در ابتدای سال ۱۳۹۵ در پاسخ به نیازهای بازار ICT و امنیت شبکه و در ادامه گسترش فعالیت‌های گروه شرکت‌های ارتباط امن در زمینه فناوری‌های نوین ICT و ارائه را‌ه‌حل‌های جامع تاسیس شد. محمد مبصری، مؤسس سافت‌یاب و رئیس هيئت‌مديره گروه شركت‌هاي ارتباط امن، با اشاره به گسترش تعداد فروشگاه‌های اینترنتی در کشور در حوزه‌های مختلف و ازجمله نرم‌افزارها و آنتی‌ویروس‌ها، گفت: با بررسی این فروشگاه‌ها برای یافتن دیدگاهی که تاکنون به‌ آن پرداخته نشده‌است و با این نگاه که فروشگاهی جامع و بر محور حمایت از تولید ملی داشته‌باشیم سایت سافت‌یاب ایجاد شد. از این طریق می‌تونیم از نرم‌افزارها و کتاب‌هایی که در ایران منتشر می‌شود حمایت کنیم و در عرضه محصول به‌ تولیدکنندگان آنها کمک کنیم.

وی ادامه داد: نکته دیگری که ضرورت وجود سافت‌یاب را گوشزد می‌کند اینکه یک‌سری مصرف‌کنندگان و بعضی شرکت‌های داخلی به برخی نرم‌افزارها و محصولاتی نیاز دارند که در سایت‌های خارجی وجود دارد، اما به‌دلیل بحث‌هایی مثل نبود کارت اعتباری و امثال آن در تهیه آنها با مشکل مواجه‌اند که می‌توانند آنها را در سافت‌یاب سفارش دهند. نکته بعدی ارتباط مستقیم با شرکت‌های تولیدکننده داخلی و خارجی است؛ یعنی لایسنس محصولی که در اختیار خریدار قرار می‌گیرد از سرورهای شرکت مادر، صادر و برای مشتری ارسال می‌شود و لذا اصل بودن محصول و خدماتی که در راستای آن دریافت می‌شوند برای مشتری کاملا محرز خواهدبود. در این راستا هم چندین شرکت معتبر مثل ارتباط امن و شرکت‌های دیگر وظیفه پشتیبانی را برعهده دارند و درواقع چندین شرکت معتبر تضمین‌کننده خدمات سافت‌یاب هستند.

مبصری با اشاره به اهمیت گام برداشتن در مسیر ارتقای آموزش و سواد جامعه گفت: موضوع دیگری که سافت‌یاب را متمایز می‌کند بحث آموزش مجازی است. پکیج‌هایی آماده شده‌است تا در زمینه‌های مختلف به زبان فارسی بتواند دانش عموم جامعه را بیفزاید. بحث دیگر تنوع محصولات است که مراجعین امکان انتخاب بسیاری دارند ضمن آنکه با ملاحظه مقایسه‌های انجام شده نیز می‌توانند محصول مناسب خودشان را انتخاب کنند.

مؤسس سافت‌یاب درباره نمایندگی‌های سافت‌یاب نیز گفت: یک‌سری افراد هستند که مایل‌اند کسب‌وکار خود را داشته‌باشند و یک‌سری مشاغل حوزه آی‌تی هم هستند که سهولت خرید متنوع محصولات را ندارند. ما برای این دو گروه فرصت «نمایندگی» را داریم که درواقع این نمایندگان می‌توانند محصولات را با ۱۰ تا ۵۰ درصد تخفیف دریافت کنند و بدون نیاز به سرمایه‌گذاری اولیه و معطلی برای دریافت محصول، فرایند خرید را انجام می‌دهند و در پنلی که برای آنها تعریف می‌شود، تمامی مشتریانش را می‌بیند و این تمدید لایسنس‌های این مشتریان هم با‌ همان نماینده خواهدبود که این کار به یک تجارت دائمی برای او تبدیل می‌کند.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند ضمن مراجعه به وب‌سایت سافت‌یاب به نشانی www.softyab.com با تلفن ۸۸۱۹۹۲۴۴ نیز در ارتباط باشند.