پیش‌بینی بازار نسل بعدی فایروال‌ها
امنیت بیشتر؛ ارمغان نسل بعدی فایروال‌ها
کد مطلب: 13031
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۷
 
نسل بعدی فایروال‌ها (NGFW) قادر به ارائه راه‌حل‌های امنیتی بسیار خاص مانند فایروال، پیشگیری از نفوذ، کنترل برنامه‌ها و دیگر قابلیت‌ها خواهدبود.
امنیت بیشتر؛ ارمغان نسل بعدی فایروال‌ها
 
 
Share/Save/Bookmark
نسل بعدی فایروال‌ها (NGFW) قادر به ارائه راه‌حل‌های امنیتی بسیار خاص مانند فایروال، پیشگیری از نفوذ، کنترل برنامه‌ها و دیگر قابلیت‌ها خواهدبود.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، تهدیدات امنیتی رایج و فناوری‌های امنیتی و ضد امنیتی در طول زمان به‌طور چشمگیری پیشرفت کرده‌اند. تقاضا برای خدمات و راه‌حل‌های امنیتی جدید و برتر در سال‌های اخیر بی‌سابقه بوده‌است؛ بنابراین برنامه این فایروال‌ها NGFW بر پایه ترکیبی از راه‌حل‌های متعدد مانند بازرسی SSL، فیلتر کردن وب‌سایت، QOS، بازرسی آنتی‌ویروس و همچنین sandboxing است.

انتظار می‌رود که بازار نسل بعدی فایروال‌ها تا سال ۲۰۲۳ به میزان ۴.۳ میلیارد دلار برسد که در دوره‌های پیشین ۱۳.۶ درصد رشد داشته‌است.

بازار نسل بعدی فایروال به علت عوامل مانند افزایش قابل‌توجهی از دستگاه‌های BYOD و IoT، افزایش تهدیدات داخلی و خارجی و تقاضا برای راه‌حل‌های برتر عملکرد NGFW هدایت می‌شود. بر اساس بررسی‌های صورت‌گرفته نسل بعدی فایروال‌ها به Solution و Services تقسیم می‌شود.

در این میان خدمات بیشتر به خدمات حرفه‌ای و مدیریتی بر اساس اندازه سازمان، شرکت‌های بزرگ و متوسط دولت، انرژی، نرم‌افزار، بهداشت، خرده‌فروشی، مخابرات، IT، آموزش‌وپرورش و... تقسیم می‌شود. بر اساس تقسیم‌بندی مناطق بازار این تجهیزات به آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه و آمریکای لاتین، شرق میانه و آمریکا و آفریقا تقسیم‌ شده‌است.

محدوده بازار و روش‌شناسی، خلاصه اجرایی، بررسی بازار، بازار نسل بعدی فایروال‌ها، بازار جهانی نسل جدید فایروال با اندازه سازمان، فایروال‌های نسل بعدی توسط Vertical و بازار جهانی فایروال نسل بعدی بر اساس منطقه ازجمله موضوعات اصلی تحت پوشش خواهدبود.
مرجع : سایبربان