اثنی‌عشری رئیس هیئت‌مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران شد
کد مطلب: 13620
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۰
 
محمدباقر اثنی عشری به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران انتخاب شد.
اثنی‌عشری رئیس هیئت‌مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران شد
 
 
Share/Save/Bookmark
محمدباقر اثنی عشری به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران انتخاب شد.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، در اولین جلسه پنجمین دوره هیئت‌مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران که عصر دیروز برگزار شد، محمدباقر اثنی‌عشری موفق شد با کسب بیشترین تعداد آرای اعضای هیئت‌مدیره، سکان ریاست هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران را به مدت سه سال در دست بگیرد.

همچنین محمدعلی یوسفی‌زاده به‌عنوان نایب‌رئیس اول، شهاب جوانمردی به عنوان نایب‌رئیس دوم و محمدرضا حدادی به عنوان خزانه‌دار انتخاب شدند.

ناصرعلی سعادت رئیس چهارمین دوره هیئت‌مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران و اعضای هیئت‌مدیره چهارم در این جلسه بر لزوم همکاری مستمر، هم‌یاری و مشارکت با اعضای هیئت‌مدیره پنجم سازمان تاکید و اعلام کردند هر زمان آماده همیاری با هیات مدیره جدید به منظور پیشبرد اهداف سازمان هستند.

در اولین جلسه هیئت‌مدیره سازمان در دوره پنجم که با حضور حداکثر اعضا برگزار شد، ضمن نیم نگاهی بر فعالیت ها و دستاوردهای صورت گرفته در هیئت‌مدیره قبل، چشم‌انداز و برنامه‌های کلی سازمان برای سه‌سال آینده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

چشم‌انداز کلی پنجمین دوره هیئت‌مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران، استقرار یک نظام صنفی پویا، توسعه‌گرا و صاحب نفوذ در جامعه ایرانی و محیط بین‌المللی است. این هیئت‌مدیره بر آن است تا صاحبان کسب‌وکار و سرمایه و فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بتوانند به‌عنوان یکی از بازیگران اصلی در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور نقش تاثیرگذار داشته‌باشند.

پنجمین دوره هیئت‌مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران خود را متعهد به حفظ و ارتقای ارزش‌های حاکمیت دموکراتیک، شفافیت، پاسخگویی، مطالبه‌گری، حاکمیت قانون، برابری در قبال فرصت‌ها، جهت‌گیری اجماع، مسئولیت‌پذیری، مشارکت و استقلال در نظام صنفی می‌داند.

ارزش‌های تعیین‌شده از سوی این دوره هیئت‌مدیره جدید سازمان، شامل ۱۰ محور همچون حاکمیت دموکراتیک، شفافیت، پاسخگویی، مطالبه‌گری، حاکمیت قانون، برابری در قبال فرصت‌ها، جهت‌گیری اجماع، مسئولیت‌پذیری، مشارکت‌پذیری، استقلال است.