نادری پس از دریافت جایزه دکتر نوربخش گفت
بهین‌راهکار به دنبال نوآوری است
اختصاصی افتانا
کد مطلب: 13669
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۵
 
به گفته مدیرعامل شرکت بهین‌راهکار، این شرکت علی‌رغم برخورداری از تجربه و تخصص می‌کوشد مانند یک استارتاپ چابک و نوآورانه عمل ‌کند.
بهین‌راهکار به دنبال نوآوری است
 
 
Share/Save/Bookmark
به گفته مدیرعامل شرکت بهین‌راهکار، این شرکت علی‌رغم برخورداری از تجربه و تخصص می‌کوشد مانند یک استارتاپ چابک و نوآورانه عمل ‌کند.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، روز گذشته در ساعات پایانی هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت برندگان جوایز این دوره دکتر نوربخش معرفی شدند.

برنده گروه چهارم در قالب پروژه امنیت در شبکه زیرساخت به شرکت بهین‌راهکار توسعه پیشرو و سامانه مرکز عملیات امنیت بانکی تعلق گرفت که جایزه آن به محمد نادری، مدیرعامل این شرکت، اهدا شد.

وی طی گفت‌وگویی کوتاه در این مورد چنین گفت: شرکت بهین‌راهکار سال‌ها در حوزه ایجاد مراکز امنیت به‌صورت تخصصی کار می‌کند و در زمینه راه‌اندازی مراکز عملیات امنیت فعال است. رویکرد این مراکز در کشور ما بیشتر به سمت زیرساخت‌هاست و پروژه‌ها و سازمان‌هایی که با آنها مرتبط هستیم اغلب معطوف به زیرساخت‌ها بوده‌است.

نادری ادامه داد: از چندسال قبل، ایجاد مراکز عملیات امنیت تخصصی مربوط به کسب‌وکارهای مختلف در برنامه کارمان قرار گرفت و ارتباط با شرکت‌های گوناگون ازجمله توسن که فعال در عرصه ارائه محصولات و راهکارهای بانکی است ما را به این سمت برد که اولین نمونه را در ایران و شاید حتی به‌عنوان کاری متفاوت در دنیا در زمینه ایجاد مراکز امنیت عملیات بانکی، تامین امنیت تراکنش‌ها و راهکارهای بانکی و درنهایت افزایش اعتماد مشتریان بانکی طی یک کار گسترده تحقیقاتی رقم بزنیم.

مدیرعامل شرکت بهین‌راهکار افزود: از میان ۴۶ شرکت موفق به دریافت جایزه در جشنواره مرحوم دکتر نوربخش این دوره شدیم که آن را نتیجه کار خلاقانه و نوآوری خود می‌دانیم. متاسفانه بازار ایران تا حدی از نوآوری فاصله گرفته‌است و شرکت‌های بزرگ و تاثیرگذار این موضوع را کنار گذاشته‌اند. ما در بهین‌راهکار می‌کوشیم تا با چابکی یک استارتاپ و با تجربه و تخصص یک شرکت باسابقه عمل کنیم و همواره خلاقیت و نوآوری را در ارائه راهکارهای خویش در نظر داشته‌باشیم.