همایش بین‌المللی جنبه‌های حقوقی فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می‌شود
کد مطلب: 13746
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۸
 
همایش بین‌المللی جنبه‌های حقوقی فناوری اطلاعات و ارتباطات پنجم و ششم اسفندماه برگزار می‌شود.
همایش بین‌المللی جنبه‌های حقوقی فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می‌شود
 
 
Share/Save/Bookmark
همایش بین‌المللی جنبه‌های حقوقی فناوری اطلاعات و ارتباطات پنجم و ششم اسفندماه برگزار می‌شود.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، همایش بین‌المللی جنبه‌های حقوقی فناوری اطلاعات و ارتباطات پنجم و ششم اسفندماه ۱۳۹۶ توسط دانشگاه علم و فرهنگ و تحت حمایت سیویلیکا در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار می‌شود.

با توجه به اینکه این همایش به‌صورت رسمی برگزار می‌شود تمامی مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهدشد.

نخستین همایش بین‌المللی «جنبه­‌های حقوقی فناوری اطلاعات و ارتباطات» توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران با همکاری پژوهشگاه قوه قضاییه و دانشگاه علم و فرهنگ و با حضور اساتید و متخصصان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و حقوق در روزهای پنجم و ششم اسفندماه ۱۳۹۶ در تهران برگزار می‌شود. نظر به اهمیت موضوعات حقوقی در خصوص فناوری اطلاعات، این همایش در صدد است تا پژوهشگران، اساتید و متخصصان در زمینه‌­های حقوق و فناوری اطلاعات را گردهم آورده و در راستای معرفی اصول و مبانی حقوقی در ارتباط با فناوری اطلاعات با هدف فرهنگ‌سازی و ترویج بسترهای حقوقی و فنی دولت الکترونیک، گام موثری بردارد. موضوعاتی از قبیل حقوق خصوصی و عمومی، حقوق کیفری و جرم‌شناسی، حقوق امنیت و حقوق بشر فناوری اطلاعات، محورها و موضوعات کلیدی این همایش را تشکیل می‌دهند.

حقوق خصوصی فناوری اطلاعات و ارتباطات، حقوق کیفری و جرم شناسی فناوری اطلاعات و ارتباطات، حقوق عمومی فناوری اطلاعات و ارتباطات، حقوق امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات، حقوق بشر فناوری اطلاعات و ارتباطات محور اصلی این همایش هستند.