انتخاب برندهای محبوب سال ۱۳۹۷
برگزاری پنجمین نظرسنجی مردمی برند محبوب
کد مطلب: 13752
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۳
 
در پنجمین نظرسنجی مردمی برند محبوب، برندهای محبوب سال 1397 معرفی می‌شوند.
برگزاری پنجمین نظرسنجی مردمی برند محبوب
 
 
Share/Save/Bookmark
در پنجمین نظرسنجی مردمی برند محبوب، برندهای محبوب سال 1397 معرفی می‌شوند.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، در پی برگزاری موفق چهار دوره نظرسنجی انتخاب برند‌های محبوب، رئیس شورای سیاست‌گذاری جشنواره از شروع پنجمین دوره این نظرسنجی گسترده مردمی برای انتخاب برندهای محبوب مردم خبر داد و گفت: در پی اعلام رسمی برنامه‌های دوره پنجم «جشنواره ملی برند محبوب»، نظرسنجی مردمی برای معرفی برندهای محبوب سال ۹۷ از ۱۵ بهمن‌ماه سال جاری به مدت ۴ ماه به اجرا گذاشته خواهد شد.

دکتر محمد ناطق ضمن اشاره به برنامه‌های گسترده اطلاع‌رسانی این جشنواره اظهار داشت: در این نظرسنجی، هواداران و مشتریان وفادار هر یک از برندها، ضمن اعلام حمایت و رای دادن به برندهای محبوب خود، زمینه انتخاب این برندها را به عنوان برند محبوب بازار ایران فراهم خواهندکرد. 

از همه مردم به عنوان داوران اصلی انتخاب برندهای محبوب، درخواست می‌شود تا ضمن شرکت در نظرسنجی و رای دادن به برندهای محبوب خود، زمینه انتخاب آنها را به عنوان محبوب‌ترین برندهای بازار ایران را فراهم آورده و ضمن تقدیر از تلاش‌های شرکت‌های مذکور، زمینه خریدهای بهتر مبتنی بر این برندهای محبوب را برای سایر هموطنان عزیز کشورمان فراهم آورند.

هادی اسدی، رئیس کمیته اجرایی، نیز در تشریح برنامه‌های اجرایی جشنواره اعلام کرد: برندهای حاضر در نظرسنجی می‌توانند با دعوت از مشتریان خود برای انتخاب برندهای محبوب‌شان، زمینه مشارکت فعال هوادارن‌شان را در این رویداد ملی فراهم کنند.

اسدی اظهار داشت: برندهای محبوب، پس از انجام این نظرسنجی گسترده مردمی که در بستر دیجیتالی در گروه‌های مختلف کالا/خدمات مصرفی مورد نیاز اقشار جامعه انجام خواهدشد، انتخاب می‌شوند و طی مراسمی در پایان تیرماه سال ۱۳۹۷ در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا‌و‌سیما معرفی خواهندشد.