به مدت یک هفته
ثبت‌نام الکام‌استارز از شنبه آغاز می‌شود
کد مطلب: 14099
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۳
 
استارتاپ‌ها برای حضور در الکامپ بیست‌وچهارم از پنجم تا دازدهم خردادماه مهلت ثبت‌نام دارند.
ثبت‌نام الکام‌استارز از شنبه آغاز می‌شود
 
 
Share/Save/Bookmark
استارتاپ‌ها برای حضور در الکامپ بیست‌وچهارم از پنجم تا دازدهم خردادماه مهلت ثبت‌نام دارند.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، ثبت‌نام کسب‌وکارهای نوپا در سالن الکام استارز بیست‌وچهارمین نمایشگاه الکامپ از پنجم تا دوازدهم خردادماه 97 انجام می‌شود.

استارتاپ‌های علاقه‌مند به حضور در نمایشگاه الکامپ می‌توانند از ابتدای وقت اداری شنبه پنجم خردادماه از طریق سایت elecom-stars.com نسبت به ثبت‌نام در این رویداد اقدام کنند.

امسال سالن الکام استارز میزبان کسب‌وکارهای نوپا در گروه‌های مختلف خواهدبود. گروه نخست که بخش عمده سالن الکام استارز را تشکیل می‌دهد به استارتاپ‌هایی که از مرحله ایده فراتر رفته‌اند و اقدامات اولیه برای پیاده و تجاری‌سازی طرح‌هایشان را طی کرده‌اند، اختصاص دارد. با پرداخت ۷۵۰هزار تومان غرفه استاندارد استارتاپ‌ها با فضا و میز اختصاصی در اختیار این گروه از متقاضیان قرار می‌گیرد.

گروه بعدی شامل صاحبان ایده می‌شود. دارندگان ایده فارغ از اینکه به مرحله اجرایی رسیده باشند یا خیر می‌توانند برای پیدا کردن سرمایه‌گذار یا شتاب‌دهنده یا دریافت مشاوره جهت تکمیل نقشه تجاری ایده‌هایشان در این بخش حضور یابند. فضای نمایشگاهی اختصاص‌یافته به صاحبان ایده‌ها شامل کانتر و فضای جلسه اشتراکی برای مذاکرات است که با پرداخت ۲۵۰ هزار تومان در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

علاوه‌بر آن فضایی برای استارتاپ‌های بزرگ‌تر که علاقه‌مند به حضور در غرفه‌های بزرگ‌تر هستند، در نظر گرفته شده‌است. این گروه طبق تعرفه‌های رسمی شرکت سهامی نمایشگاه‌ها فرصت حضور در نمایشگاه الکامپ و سالن الکام استارز را خواهند داشت.

بیست‌وچهارمین نمایشگاه الکامپ از ۶ تا ۹ مردادماه 97 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.