فراخوان وزرات ارتباطات در حمایت از کالای ایرانی
باکیفیت‌های فناوری اطلاعات معرفی می‌شوند
کد مطلب: 14191
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۰
 
طبق فراخوان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محصولات و خدمات باکیفیت ایرانی در حوزه فناوری اطلاعات انتخاب و معرفی می‌شوند.
باکیفیت‌های فناوری اطلاعات معرفی می‌شوند
 
 
Share/Save/Bookmark
طبق فراخوان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محصولات و خدمات باکیفیت ایرانی در حوزه فناوری اطلاعات انتخاب و معرفی می‌شوند.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال حمایت از کالای ایرانی به معرفی کار خوب و باکیفیت ایرانی در عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات پس از بررسی مقدماتی توسط هیئت داوری با رای و انتخاب مردم می‌پردازد.

بر اساس این گزارش، تمام شرکت‌های متقاضی خواهان ارزیابی دارای محصول یا خروجی مرتبط با ارتباطات و فناوری اطلاعات می‌توانند حداکثر تا ۱۵ تیرماه 97، فرم مربوطه، درخواست و مستندات خود را به پست الکترونیکی javanan@ict.gov.ir ارسال کنند.

خدمات مبتنی بر ویدئو، خدمات و ابزارهای پایه فناوری اطلاعات، آموزش، بهداشت و سلامت، تبلیغات و بازاریابی، جمع‌سپاری، حمل‌و‌نقل، خدمات ابری و CDN، خرده‌فروشی، رسانه، شبکه‌های اجتماعی و ابزارهای وابسته، فناوری‌های مالی (فین‌تک)، خدمات عمومی، مدل و لباس، ابزارهای مبتنی بر نقشه، موسیقی، نیازمندی، توان‌یابان، پیام‌رسان، کاریابی، گردشگری، زنان و خانواده، محیط زیست، بازی و سرگرمی، تجهیزات، کالا و لوازم، کشاورزی، اینترنت اشیا (IOT)، سبک زندگی، کودک و نوجوان، دینی و مذهبی، امنیت، کتاب، خدمات غذا و رستوران، ورزش، فرهنگی و هنر، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده ازجمله محورهای این فراخون هستند.

در فرم فراخوان شناسایی، ارزیابی، انتخاب و معرفی کار خوب و باکیفیت ایرانی آمده‌است:

«وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال حمایت از کالای ایرانی به منظور ترویج محصولات ایرانی عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات در نظر دارد پس از بررسی‌های‏ مقدماتی توسط هیئت داوری با رأی و انتخاب مردم نسبت به معرفی کار خوب و باکیفیت ایرانی در موضوعات محوری پیوست، اقدام ‏کنند. از تمامی شرکت‌‏های متقاضی که دارای شرایط ذیل هستند دعوت می‏‌شود حداکثر تا تاریخ ۱۵/۰۴/۱۳۹۷، فرم مرتبط را مطابق راهنمای پیوست، تکمیل و به همراه مستندات مرتبط به پست الکترونیک javanan@ict.gov.ir ارسال کنند.

محصول یا خروجی شرکت متقاضی باید مرتبط با عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات بوده یا از پلتفرم‏‌های آن استفاده کرده‌‏باشد. هر محصول یا خروجی مرتبط با متقاضی فقط یک‌بار حق شرکت در فراخوان را دارد و موقعیت فیزیکی شرکت متقاضی در محدوده جغرافیایی ایران باشد.»

متقاضیان برای شرکت در این ارزیابی می‌توانند فرم فراخوان را از اینجا دانلود کنند. ضمن اینکه اطلاعات بیشتر در این لینک قابل دریافت است.
مرجع : خبرگزاری فارس