توسن نوزدهمین سال حضورش را پشت سرگذاشت
کد مطلب: 14262
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۹
 
شرکت توسن روز ۲۲ خردادماه ۹۷ جشن ۱۹ سالگی حضور خود را در بازار فناوری‌های نوپای بانکداری و خدمات الکترونیکی برپا کرد
توسن نوزدهمین سال حضورش را پشت سرگذاشت
 
 
Share/Save/Bookmark
شرکت توسن روز ۲۲ خردادماه ۹۷ جشن ۱۹ سالگی حضور خود را در بازار فناوری‌های نوپای بانکداری و خدمات الکترونیکی برپا کرد.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، نوزده سال پیش از این شرکت توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری نگین (توسن) با هدف ایجاد بستری مستقل و بومی برای طراحی و تولید محصولات و راهکارهای نوین در عرصه‌های مختلف فناوری اطلاعات کشور مانند بانکداری و دولت الکترونیک، تأسیس شد و تاکنون با بیش از ۷۰۰ نفر کارمند و کارشناس فنی به ارائه خدمات متنوع فناوری اطلاعات در صنعت بانکداری کشور و ارگان‌های دولتی پرداخته‌ است.

سید ولی‌الله فاطمی اردکانی، بنیان‌گذار توسن، در این مورد گفت: «از صمیم قلب ۱۹ سالگی توسن را تبریک می‌گویم. به همه جاه‌طلبی‌هایش، بلند پروازی‌های بی‌پروایش، خروش و اندیشه‌ورزی‌هایش، گل برافشانی و می در ساغر اندازی و سقف فلک شکافی و طرح‌های نو آن افتخار می‌کنم و به همه آنها می‌بالم. از اینکه رشد ۵۰ درصد را برای شروع جاه‌طلبی برای ۲۰ سالگی برنامه‌ریزی کرده‌اید تبریک عرض می‌کنم و اطمینان دارم این نهال تنومند باعث آبادانی و تعالی ایران عزیزمان خواهد بود.»

سید روح‌الله فاطمی اردکانی، مدیرعامل توسن، نیز در پیامی به کارکنان این شرکت بیان کرد: «امروز توسن به چشم برهم‌زدنی جوان رعنایی شد! توسن دیگر آن نوجوان شکننده نیست. بله… ما ۱۹ ساله شدیم!

توسن امروز جوان سرافرازی است که مغرور تجربه‌های ناب و یکتا و پشت‌گرم چالاکی و هوشمندی خویش است. جوانی که حالا تجربه اندوخته و به آینده نگاه می‌کند. جوانی که با غرور، زیر لب زمزمه می‌کند:

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد

من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

سالروز تولد ۱۹ سالگی توسن را با افتخار تبریک عرض می‌کنم؛ امیدوارم این روز برای شما و برای توسن، فرخنده و مبارک باشد. از همراهی و تلاش شما سپاسگزارم و امیدوارم در ادامه راه، لحظه‌های پرافتخارتری کنار هم بسازیم.»

این شرکت که از نخستین روزهای ظهور بانک‌های خصوصی همراه این جریان بوده‌است از معدود شرکت‌های نرم‌افزاری ایرانی به شمار می‌رود که توانسته ‌‌است در عرصه صادرات نرم‌افزارهای سازمانی، گام‌های موفقی بردارد و تاکنون نیز بیش از ۹۰ درصد مؤسسات و بانک‌های خصوصی و دولتی ایران مشتری راهکارها و سامانه‌های کوچک و بزرگ این شرکت بوده‌اند.

شرکت توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری نگین (توسن) یکی از عمده‌ترین عرضه‌کنندگان ایرانی راهکارهای بانکداری الکترونیکی و پرداخت است که اکنون با ۱۹ سال سابقه فعالیت در این حوزه، تعداد زیادی از بانک‌ها و مؤسسات مالی داخلی و خارجی، مشتری محصولات و خدمات آن هستند و همواره در حرکت برای تولید زیرساخت‌های بومی بانکی از کوششی فروگذار نکرده‌است.