نخستین تبلت ایرانی ویژه کودک و نوجوان
کنترل مسالمت‌آمیز فرزندان در دنیای مجازی با «نارتب»
کد مطلب: 14312
تاریخ انتشار : شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۵
 
شرکت دانش‌بنیان توسعه راهکارهای هوشمند امین در نمایشگاه الکامپ امسال با «نارتب»، تبلت ویژه کودک و نوجوان، حضور می‌یابد.
کنترل مسالمت‌آمیز فرزندان در دنیای مجازی با «نارتب»
 
 
Share/Save/Bookmark
شرکت دانش‌بنیان توسعه راهکارهای هوشمند امین در نمایشگاه الکامپ امسال با «نارتب»، تبلت ویژه کودک و نوجوان، حضور می‌یابد.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، شرکت دانش‌بنیان توسعه راهکارهای هوشمند امین نخستین تبلت کودک و نوجوان ایرانی را طراحی و تولید کرده است.

این محصول با رنگ‌بندی و حال و هوایی مخصوص این گروه سنی این امکان را به والدین می‌دهد که مدت زمان استفاده از تبلت، زمان و میزان استفاده از یک اپلیکیشن، بازی، شبکه‌های اجتماعی،اینترنت و همچنین لیست تماس‌های تلفنی فرزندانشان را مدیریت کنند. تمام این ویژگی‌ها را والدین می‌توانند بنا به شرایط و دیدگاه خود و شرایط سنی فرزندانشان بر روی نارتب تنظیم کنند.

هدف از طراحی و تولید این محصول که خط تولید آن در شهر خرمشهر فعال است، امکان نظارت صحیح و اصولی والدین بر فعالیت‌های فرزندانشان در فضای مجازی بوده است، چراکه محدودیت‌ها و ممیزی خاصی در این فضا حاکم نیست و با توجه به رشد فناوری و گرایش کودکان و نوجوانان به این تکنولوژی‌ها والدین همواره از این بابت دغدغه دارند.

امکان تعریف همزمان چهار کاربر بر روی نارتب که می‌تواند والدین و سه فرزند در گروه‌های سنی مختلف را شامل شود از امتیازات این محصول است. همچنین این دستگاه با یک سیم‌کارت انارستانی مخصوص کودک و نوجوان در اختیار کاربر قرار می‌گیرد که این سیم‌کارت نیز قابلیت‌های ویژه‌ی متناسب با گروه سنی 6 تا 18 سال دارد. اپلیکیشن اکتشافات علوم LabCamera و آنتی‌ویروس بیت‌دیفندر با اشتراک معتبر یک‌ساله رایگان روی این دستگاه به‌صورت پیش‌فرض نصب شده‌اند.

نارتب هم‌اکنون در بازارهای سنتی اغلب نقاط کشور موجود است و در دیجی‌کالا، Kala.ir، Tablet.ir و ... نیز به‌صورت آنلاین در اختیار مشتریان قرار دارد.

شرکت دانش‌بنیان توسعه راهکارهای هوشمند امین با همت تعدادی از جوانان تحصیل‌کرده حوزه آی‌تی از دو سال قبل آغاز به کار کرد و بهمن‌ماه سال گذشته این محصول را برای بار اول تولید و پس ‌از آن اصلاحاتی روی آن انجام داد.

غرفه این شرکت در نمایشگاه الکامپ 2018 از روزهای ششم تا نهم مردادماه 97 در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران میزبان والدینی است که دغدغه امنیت فرزندانشان را در دنیای پرشتاب فناوری دارند.