دبیر کمیته علمی پانزدهمین کنفرانس انجمن رمز ایران گفت:
همایش با ارائه ۲۸ مقاله و ۱۰ کارگاه همراه است
کد مطلب: 14379
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۰
 
دبیر کمیته علمی پانزدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران از پذیرش ۲۸ مقاله از میان ۷۷ اثر ارسالی به دبیرخانه این همایش خبر داد.
همایش با ارائه ۲۸ مقاله و ۱۰ کارگاه همراه است
 
 
Share/Save/Bookmark
دبیر کمیته علمی پانزدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران از پذیرش ۲۸ مقاله از میان ۷۷ اثر ارسالی به دبیرخانه این همایش خبر داد.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، دکتر نصور باقری، دبیر کمیته علمی پانزدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران، درباره این رویداد گفت: طی بازه زمانی که برای دریافت مقالات از سوی دبیرخانه پانزدهمین کنفرانس اعلام شده‌بود تعداد ۷۷ مقاله به دبیرخانه ارسال شد که از این میان پس از بررسی صورت گرفته در کمیته علمی همایش، ۲۸ مقاله در ۸ محور، پذیرفته‌شدند. در این میان ۱۴ مقاله طی روزهای همایش، یعنی ششم و هفتم شهریورماه ۹۷ به‌صورت شفاهی ارائه خواهند‌شد و ۱۴ مقاله نیز به‌صورت پوستر به این رویداد خواهند آمد. لازم به ذکر است که مقالات پذیرفته‌شده شامل مقالات فارسی و انگلیسی هستند که مطابق معمول، مقالات انگلیسی در IEEE نمایه خواهند‌شد.

وی ادامه داد: دو سخنرانی کلیدی با حضور چهره‌های مطرح بین‌المللی نیز خواهیم داشت که در موضوعات حملات کانال جانبی و رمزهای متقارن به ارائه مطالب خود خواهند پرداخت. علاوه بر این سه سخنرانی کلیدی نیز توسط اساتید شناخته‌شده کشور در خلال کنفرانس ارائه خواهدشد. همچنین ۵ نفر از متخصصان جوان کشور در قالب سخنران مدعو برای ارائه سخنرانی دعوت شده‌اند.

دکتر باقری افزود: طی روزهای چهارم و پنجم شهریورماه، ۱۰ کارگاه در موضوعات مختلف برگزار خواهندشد که در واقع هر روز را به ۵ کارگاه اختصاص داده‌ایم. اسامی این کارگاه‌ها و نحوه ثبت‌نام در آنها روی وب‌سایت این همایش به نشانی http://www.iscisc۱۳۹۷.isc.org.ir قابل دریافت است. همچنین مقرر شده تا در فضایی حدود ۶۰۰ متر نمایشگاهی از دستاوردهای این حوزه با حضور شرکت‌های فعال این عرصه برگزار شود که برآورد می‌شود حدود ۲۰ شرکت در نمایشگاه جانبی این رویداد حاضر شوند.

شایان ذکر است پانزدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران روزهای ۶ و ۷ شهریورماه ۹۷ در دانشکده مهندسی برق دانشگاه شهید رجایی برگزار می‌شود.