هفته تکنولوژی دبی

آغاز نمایشگاه فناوری اطلاعات جیتکس

خبرگزاری مهر , 22 مهر 1397 ساعت 14:45

نمایشگاه فناوری اطلاعات جیتکس هم‌زمان با هفته تکنولوژی دبی و با حضور بیش از ۳۱ شرکت ایرانی در قالب پاویون جمهوری اسلامی ایران، آغاز به کار کرد.


نمایشگاه فناوری اطلاعات جیتکس هم‌زمان با هفته تکنولوژی دبی و با حضور بیش از ۳۱ شرکت ایرانی در قالب پاویون جمهوری اسلامی ایران، آغاز به کار کرد.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، سی‌و‌هشتمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات جیتکس از امروز ۲۲ مهرماه به مدت ۵ روز میزبان آخرین دستاوردهای شرکت‌های فناوری اطلاعات در حوزه‌های مختلفی همچون اینترنت اشیا، شهر هوشمند، هوش مصنوعی، سخت‌افزار و نرم‌افزار، اپلیکیش‌های موبایل، امنیت اطلاعات، بازی‌های رایانه‌ای، هواپیماهای بدون سرنشین، لپ‌تاپ و تبلت، گوشی تلفن همراه، زیرساخت و شبکه‌های ارتباطی، تکنولوژی صوتی و سایر خدمات اینترنتی است.

در این نمایشگاه پاویون جمهوری اسلامی ایران با حضور ۳۱ شرکت ایرانی و با حمایت معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، اتاق بازرگانی ایران، اتحادیه صادرکنندگان نرم‌افزار و مرکز توسعه فناوری اطلاعات وزارت ارشاد تشکیل شده‌است.

از این تعداد ۱۸ استارتاپ با حمایت اتاق بازرگانی تهران، ۵ استارتاپ با حمایت اتاق بازرگانی اصفهان، ۵ شرکت نشر دیجیتال و ۳ شرکت دانش‌بنیان در این نمایشگاه حضور یافته‌اند.

معرفی آخرین دستاوردها، تلاش برای جذب بازار خارجی و نیز حضور در نشست‌های تخصصی ازجمله اهداف حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های ایرانی در این رویداد بین‌المللی است.

این نمایشگاه به‌عنوان بزرگ‌ترین رویداد فناوری اطلاعات منطقه خاورمیانه، هم‌اکنون در مرکز تجارت جهانی دبی در حال برگزاری است.


کد مطلب: 14596

آدرس مطلب: http://www.aftana.ir/fa/doc/news/14596/آغاز-نمایشگاه-فناوری-اطلاعات-جیتکس

افتانا
  http://www.aftana.ir