بازارگرمی هوش مصنوعی در جیتکس 2018
کد مطلب: 14629
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۴
 
هوش مصنوعی در نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۸ سهم زیادی را از آن خود کرده‌بود.
بازارگرمی هوش مصنوعی در جیتکس 2018
 
 
Share/Save/Bookmark
هوش مصنوعی در نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۸ سهم زیادی را از آن خود کرده‌بود.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، سی‌وهشتمین دوره از نمایشگاه فناورى اطلاعات و ارتباطات جیتکس درباره موضوعات روز دنیاى کامپیوتر و آخرین دستاوردهاى فناورى با حضور نمایندگانى از کشورهاى مختلف جهان از قاره‌هاى آسیا، اروپا، آمریکا و آفریقا هر ساله در مرکز تجارت جهانى شهر دبى در کشور امارات متحده عربى برگزار شد.

جیتکس امسال بر موضوع هوش مصنوعی متمرکز بود و در نظر گرفتن بخش‌هایی ازجمله جایزه هوش مصنوعی با هدف شناختن و پاداش به اولین فعالان این تکنولوژی، اختصاص فضای نمایشگاهی به هوش مصنوعی با هدف ارائه تمام تجربه‌های مرتبط با خلاقیت‌ها و نوآوری‌های هوش مصنوعی در این راستا بوده است.

در این نمایشگاه بازدیدکنندگان با نمونه‌های مفهومی متعددی مواجه شدند که هریک مثال‌هایی از کاربردهای آینده تلفیق هوش مصنوعی و فناوری را ارائه کردند. دو استارتاپ‌ ایرانی فعال در موضوع هوش مصنوعی نیز با نمایش کاربردهای این فناوری به این عرصه بین‌المللی وارد شدند.

همچنین در این نمایشگاه کنفرانس هوش مصنوعی با تمرکز بر اینکه چگونه هوش مصنوعی در حال تغییر بازی در ۹ صنعت اصلی است، برگزار شد و کارشناسان هوش مصنوعی درباره برنامه‌های کاربردی و کاربردهای هوش مصنوعی صحبت کردند.

ماهیت کلی فناوری‌های جدید ارائه‌شده، ارائه خدمات بدون دخالت انسان و استفاده از فناوری برای ارائه سرویس‌های باکیفیت برای راحتی بیشتر زندگی است و مدل‌های مفهومی متعددی از ابزارهای حمل‌ونقل ارائه شد که شرایط کابین را با توجه به نیاز کاربر تنظیم می‌کنند.
مرجع : خبرگزاری فارس