نه‌سالگی تنها کتاب مرجع امنیت فناوری اطلاعات ایران
فراخوان حضور در نهمین سال انتشار کتاب امنیت فاوا
اختصاصی افتانا
کد مطلب: 14712
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۰
 
کتاب سال امنیت فناورى اطلاعات، فعالان عرصه افتای کشور را به حضور در دوره نهم خود فرامی‌خواند.
فراخوان حضور در نهمین سال انتشار کتاب امنیت فاوا
 
 
Share/Save/Bookmark
کتاب سال امنیت فناورى اطلاعات، فعالان عرصه افتای کشور را به حضور در دوره نهم خود فرامی‌خواند.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، نهمین سال انتشار کتاب سال امنیت فاوا که مرجعی جامع برای حوزه‌هاى مختلف امنیت فناورى اطلاعات است، آذر‌ماه ۹۷ منتشر و توزیع خواهدشد. این کتاب همچون دوره‌های پیشین خود تلاش خواهدکرد تا بستری مناسب براى معرفى توانمندى‌هاى بخش خصوصى کشور در مشاوره و ارائه راه‌حل‌هاى امنیت اطلاعات باشد.

معرفى توانمندى‌هاى محصولات و راهکارهای امنیت فضاى تولید و تبادل اطلاعات و آشنایى با راهکارهای امنیتى مطرح در بازار و شرکت‌هاى عرضه‌کننده؛ همراه با بررسى وضعیت امنیت فضاى تبادل اطلاعات (افتا) در کشور و جهان در قالب گزارش‌های مستند و گفت‌وگو با صاحب‌نظران کشور، مباحثی هستند که در این کتاب پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد.

این کتاب در کنار ارائه گزارشی تحلیلى از وضعیت جهانى امنیت فناورى اطلاعات در سالی که گذشت، نگاهی نیز خواهد انداخت به وضعیت افتا در ایران طی یک سال گذشته.

کتاب امنیت فناوری اطلاعات در این دوره نیز دربرگیرنده راهنماى مدیران در انتخاب بهترین راهکارهاى امنیتی، متن کامل اسناد بالادستی کشور ازجمله سند راهبردی پدافند و سند افتا و نیز متن کامل سند راهبردى نظام جامع فناورى اطلاعات ایران و مواردی نظیر آنها خواهدبود.

دایرکتورى شرکت‌هاى فعال در حوزه افتا نیز در این کتاب خواهد آمد که می‌تواند به عنوان مرجعی قابل اطمینان در اختیار علاقه‌مندان و فعالان حوزه آی‌تی قرار گیرد. همچنین صفحات ویژه راهکارهای امنیت در شبکه‌های صنعتی نیز در کتاب امسال افزوده شده است.

علاقه‌مندان به حضور در سال نهم کتاب می‌توانند با شماره تلفن ۸۸۷۴۹۴۱۳ تماس بگیرند. شماره فکس ۸۸۷۴۹۴۱۵ و نشانی پست الکترونیکی info@yearbook.ir نیز برای کسب اطلاعات بیشتر در اختیار علاقه‌مندان قرار دارد.