گفت‌وگو با فاطمه صنعت‌کار
کار ما ایجاد زیرساخت امن هوشمند است
اختصاصی افتانا
کد مطلب: 14816
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰
 
به گفته فاطمه صنعت‌کار، داده‌کاوان هوشمند توسن در پی ایجاد زیرساخت امن هوشمند است.
کار ما ایجاد زیرساخت امن هوشمند است
 
 
Share/Save/Bookmark
به گفته فاطمه صنعت‌کار، داده‌کاوان هوشمند توسن در پی ایجاد زیرساخت امن هوشمند است.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، مهندس فاطمه صنعت‌کار، از مهندسان فروش شرکت داده‌کاوان هوشمند توسن، در حاشیه پنجمین نمایشگاه چهار روزه صنعت بومی سایبری گفت: ماهیت شرکت داده‌کاوان توسن تولید سامانه‌های ارزش افزوده است و فعالیت اصلی ما داده‌کاوی و تبدیل داده خام به داده تحلیل‌شده است. در این حوزه تا به امروز با ۲۰ بانک و شرکت پرداخت همکاری کرده‌ایم.

وی اظهار کرد: محصولاتی که ما تولید می‌کنیم ایجاد زیرساخت امنیت هوشمند برای تراکنش‌های مالی است. محصولاتی مثل سامانه کشف تقلب که به‌صورت برخط و آفلاین کار می‌کند و سامانه مبارزه با پول‌شویی یا سامانه بازرسی نمونه‌هایی از تولیدات ما هستند که همگی به صورت هوشمند بر بستر هوش تجاری و هوش عملیاتی تعریف شده‌اند.

صنعت‌کار با اشاره به اینکه امنیت تراکنش‌ها برای همه دارای اهمیت است، گفت: در حقیقت ما زیرساخت امن را برای مشتریان بانکی و حوزه پرداخت فراهم می‌کنیم. ما سعی کردیم با الگوریتم های داده‌کاوی و هوش مصنوعی تا جای ممکن عملیات به‌صورت هوشمند انجام شود و امنیت به‌صورت هوشمند روی سامانه قرار گیرد و در همین راستا سامانه‌های کاوش و راویار را وارد بازار کرده‌ایم.

شایان ذکر است که پنجمین نمایشگاه صنعت بومی سایبری از روز یکشنبه ۱۱ آذرماه ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرده‌است و شرکت توسن نیز به‌عنوان یکی از حامیان اصلی این رویداد ملی تا روز چهاشنبه ۱۴ آذرماه در سالن ۱۵ میزبان علاقه‌مندان است.