نظر
۵
 
انتشار نسخه نخست ابزار پاک سازی بد افزار "شعله آتش"
ماهر به زودی شعله آتش را خاموش می کند + دانلود برنامه پاکسازی
کد مطلب: 1486
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۸:۱۳
 
برای نخستین بار در دنیا، ابزار پاک سازی بدافزار Flame (شعله آتش) از سوی مرکز ماهر تولید و به زودی از طریق سایت مرکز ماهر در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
ماهر به زودی شعله آتش را خاموش می کند + دانلود برنامه پاکسازی
 
 
Share/Save/Bookmark
برای نخستین بار در دنیا، ابزار پاک سازی بدافزار Flame (شعله آتش) از سوی مرکز ماهر تولید و به زودی از طریق سایت مرکز ماهر در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت اطلاعات)، با توجه به طراحی صورت گرفته، ‌بدافزار Flame (شعله آتش) به کمک این ابزار از روی سیستم کاربران حذف می شود و در صورت تایید کاربران اطلاعات این بدافزار به منظور آنالیز بیشتر به مرکز ماهر ارسال خواهد شد.

این نخستین باری است که ابزار پاک سازی این بدافزار تولید می شود و مرکز ماهر ایران آمادگی دارد تا در این زمینه با مراکز ماهر دیگر کشورها و همچنین تولید کنندگان داخلی و خارجی آنتی ویروس برای قرار دادن این ابزار در بانک اطلاعاتی
خبر شناسایی این بدافزار برای نخستین بار از سوی مرکز ماهر ایران اعلام شد که طی چند روز گذشته مورد استناد نهادهای علمی و تخصصی این حوزه در سطح دنیا قرار گرفت.
خود،‌همکاری کند.

این گزارش حاکی است، خبر شناسایی این بدافزار برای نخستین بار از سوی مرکز ماهر ایران اعلام شد که طی چند روز گذشته مورد استناد نهادهای علمی و تخصصی این حوزه در سطح دنیا نظیر آزمایشگاه بدافزار مجارستان، سیمانتک، مک آفی، کسپرسکی و غیره قرار گرفت و رسانه های جهان از این اتفاق به عنوان موفقیت ایران در حوزه امنیت فضای مجازی یاد کردند.

بر اساس این گزارش،‌ بدافزار Flame (شعله آتش) از جمله بدافزارهای پیچیده ای محسوب می شود که برای انجام فعالیت خود دارای رمزنگاری های زیادی بوده و بر اساس آزمایش های صورت گرفته، از طریق ۴۳ آنتی ویروس مختلف، امکان شناسایی این بدافزار وجود نداشته است.

همچنین با توجه به بررسی های تخصصی، به موقع و سریع صورت گرفته از سوی مرکز ماهر ایران،‌ابزار شناسایی این بدافزار از ۲۰ روز گذشته در اختیار بخش های کاربردی قرار گرفته است.

با توجه به اعلام مراکز بین المللی تخصصی در این حوزه، فلسطین،‌ مجارستان، ‌لبنان، استرالیا، ‌سوریه، ‌روسیه،‌ هنگ کنگ و امارات از جمله کشورهایی هستند که در حال حاضر مورد هدف این بدافزار قرار گرفته اند.

این گزارش حاکی است،‌کاربران می توانند جهت اخذ اطلاعات تکمیلی و جزئیات بهره گیری از ابزار پاک سازی بدافزار "شعله آتش" به سایت مرکز ماهر ایران مراجعه کنند.

خبر تکمیلی:
مرکز ماهر ابزار پاکسازی شعله آتش را منتشر نمودو از این نشانی می توانید دریافت کنید.
 


 
ali
۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۸:۲۴:۴۲
نرم افزار پاک سازی شعله آتش روی سیستم نصب نمیشه و ای پیام را میده(press any key to continue) ]چه کار باید بکنم.ممنون
 
hossein alizadeh
۱۳۹۱-۰۳-۲۰ ۲۳:۵۵:۳۶
بسیار ممنون عالی بود.
 
افتانا
۱۳۹۱-۰۳-۱۹ ۲۳:۰۱:۵۳
با تشکر از توجه شما. لینک دانلود در انتهای همین خبر موجود است.
 
حسین علیزاده
۱۳۹۱-۰۳-۱۹ ۲۰:۳۱:۵۴
آنتی ویروس شعله آتش را در همین سایت با لینک مستقیم دانلود قرار دهید
با تشکر از زحمات فراوان شما
 
mani
۱۳۹۱-۰۳-۱۳ ۱۰:۲۳:۳۸
چند روزی است که شناسایی و بررسی ویروس رایانه ای شعله آتش ( Flame , Flamer , W32.Flamer و یا WORM_FLAMER.A ) سر تیتر خبرهای وب سایتها ، شبکه های تلویزیونی و وبلاگها است . ماجرا از آنها شروع شد که مرکز ماهر ( مدیریت امداد و عملیات رخدادهای رایانه ای ) خبر از کشف ویروسی بسیار پیچیده با نام شعله آتش ( Flame ) را داد .