مقابله‌ پلیس اروپا با درخواست‌کنندگان سرویس‌های DDoS
کد مطلب: 15062
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۳
 
پلیس اروپا در راستای مقابله با درخواست‌کنندگان سرویس‌های DDoS به دنبال مشتریان وب‌سایت Webstresser.org است.
مقابله‌ پلیس اروپا با درخواست‌کنندگان سرویس‌های DDoS
 
 
Share/Save/Bookmark
پلیس اروپا در راستای مقابله با درخواست‌کنندگان سرویس‌های DDoS به دنبال مشتریان  وب‌سایت Webstresser.org است.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، پس از شناسایی و مصادره‌ وب‌سایت معروف Webstresser.org که سال گذشته صورت گرفت، پلیس اروپا به دنبال مشتری‌های این وب‌‌سایت است.

وب‌سایت Webstresser.org، ارائه‌دهنده‌ خدمات DDoS با مبالغ نسبتاً کمی، به‌طور مثال ۱۰ پوند، برای حمله‌ DDoS علیه قربانی‌هایی بود که اطلاعات بسیار کمی از آنها در اختیار داشت و درنتیجه‌ این خدمات، بیش از ۴ میلیون حمله‌ DDoS شناسایی شده‌بود.

طبق بیانیه‌ منتشر شده توسط پلیس اروپا، این سازمان موفق به دسترسی به ۱۵۱ هزار حساب کاربری در این وب‌سایت شده‌است و اطلاعات موجود می‌تواند به این سازمان کمک کند تا اشخاص مربوط به حساب‌های کاربری درخواست‌کننده‌ خدمات DDoS را تعقیب و دستگیر کنند.

پلیس اروپا می‌گوید، بزرگی حملات درخواستی و تعداد آنها اهمیتی ندارد و همه‌ کاربران این وب‌سایت تحت تعقیب قانونی هستند. علاوه‌بر این وب‌سایت، تعداد دیگری وب‌سایت ارائه‌‌دهنده‌ خدمات DDoS توسط پلیس FBI و سایر کشورها شناسایی و مصادره شده‌اند و در یک همکاری بین‌المللی شناسه‌های کابری در این وب‌سایت‌ها در حال تطبیق با شناسه‌های شهروندی در کشورهای اروپایی و امریکایی است.
مرجع : وب‌گاه اخبار امنیتی فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات