رتبه‌بندی لیگ جهانی پهنای باند
سرعت اینترنت در ماداگاسکار دوبرابر میانگین جهانی است
کد مطلب: 15419
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰
 
ماداگاسکار با سرعت اینترنت ۲۴.۹ مگابیت در ثانیه بیش از دو برابر سریع‌تر از میانگین جهانی است و با رتبه ۲۲ در جهان، فراتر از فرانسه، انگلستان و کانادا ایستاده‌است.
سرعت اینترنت در ماداگاسکار دوبرابر میانگین جهانی است
 
 
Share/Save/Bookmark
ماداگاسکار با سرعت اینترنت ۲۴.۹ مگابیت در ثانیه  بیش از دو برابر سریع‌تر از میانگین جهانی است و با رتبه ۲۲ در جهان، فراتر از فرانسه، انگلستان و کانادا ایستاده‌است.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، شگفت‌آور این است که بعضی از مکان‌های به ظاهر دورافتاده از سریع‌ترین اتصالات اینترنت را برخوردار هستند.

بر اساس رتبه‌بندی لیگ جهانی پهنای باند از دید تحلیلگر انگلستان، جزیره ماداگاسکار آفریقا دارای سریع‌ترین اینترنت در جهان است. با سرعت ۲۴.۹ مگابیت در ثانیه اینترنت ماداگاسکار بیش از دو برابر سریع‌تر از میانگین جهانی است. با رتبه ۲۲ در جهان، سرعت اینترنت ماداگاسکار فراتر از فرانسه، انگلستان و کانادا است.

سرعت بالا به علت ایجاد سیستم کابل زیر دریای آفریقای شرقی است. کابل فیبر نوری زیر آب از سودان به آفریقای جنوبی عبور می‌کند. اما حتی با سرعت‌های باور نکردنی، ممکن است در ماداگاسکار نیز مشکلاتی وجود داشته باشد. برآورد شده است که تنها دو درصد از جمعیت جزیره دسترسی به اینترنت دارند.

از لحاظ Hyper-Connectivity، بهترین گزینه سنگاپور است. این کشور دارای سریعترین اتصال به اینترنت در جهان است و ۸۲ درصد از ساکنان به آن دسترسی دارند.

کشورهای اسکاندیناوی سریعترین رقیبان را تشکیل داده‌اند. سوئد، دانمارک و نروژ (به همین ترتیب) دارای اتصالات فیبر خالص هستند و به ساکنان و بازدیدکنندگان برخی از سریعترین اتصالات جهان می‌رسانند.

ایالات متحده برای سرعت اینترنت به رتبه ۲۰ می‌رسد، به این معنی که ۱۹ کشور دیگر در این سیاره (از جمله بلژیک، ژاپن و اسپانیا) وجود دارند که در آن از سرعت زیاد اینترنت شگفت زده شوید.
مرجع : خبرآنلاین