امن‌پردازان سورنا در الکامپ 98
جودکی:گام‌های خوبی در تامین تجهیزات امنیتی شبکه برداشته‌ایم
اختصاصی افتانا
کد مطلب: 15576
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰
 
جودکی گفت: امن‌پردازان سورنا در زمینه مشاوره، طراحی، پیاده‌سازی و نگهداری مراکز داده و همچنین تامین تجهیزات در حوزه امنیت شبکه، گام‌های موثری جهت ارتقای امنیت زیرساخت‌های کشور برداشته‌است.
جودکی:گام‌های خوبی در تامین تجهیزات امنیتی شبکه برداشته‌ایم
 
 
Share/Save/Bookmark
جودکی گفت: امن‌پردازان سورنا در زمینه مشاوره، طراحی، پیاده‌سازی و نگهداری مراکز داده و همچنین تامین تجهیزات در حوزه امنیت شبکه، گام‌های موثری جهت ارتقای امنیت زیرساخت‌های کشور برداشته‌است.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، سلمان جودکی، رئیس هیئت‌مدیره شرکت دانش‌بنیان امن‌پردازان سورنا در بیست‌وپنجمین دوره نمایشگاه الکامپ گفت: شرکت دانش‌بنیان امن‌پردازان سورنا به‌عنوان کارآفرین برتر ملی در حوزه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات با توجه به ظرفیت‌های خود در زمینه مشاوره، طراحی، پیاده‌سازی و نگهداری مراکز داده و همچنین تامین تجهیزات در حوزه امنیت شبکه، گام‌های موثری جهت ارتقای امنیت زیرساخت‌های کشور برداشته در حال حاضر اپراتورهای تلفن همراه‌، شبکه بانکی، بخش‌های متعددی از سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی ازجمله مشتریان این شرکت هستند.

وی گفت: ما با در نظر گرفتن راهبردی مبنی‌بر ارتقای تیم تحقیق و توسعه و همچنین استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات خود در سطح بین‌الملل سعی بر آن داریم تا مزیت‌های‌ رقابتی شرکت دانش‌بنیان امن‌پردازان سورنا را در راستای ارتقای امنیت فضای تبادل اطلاعات و ارتباطات افزایش داده و گام‌های موثری را در این راستا برداریم.
به گفته رضا خلج، مدیرعامل شرکت امن‌پردازان سورنا، این شرکت دانش‌بنیان در سال ۱۳۹۱ تاسیس شد. ما با اخذ استراتژی‌های موثر در زمینه های مختلف فرایندهای کاری و نوآوری در بازاریابی مفتخر شدیم تا به‌عنوان کارآفرین برتر ملی و استان تهران از سوی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نایل شده و همچنین با عنایت به روند رو به رشد و قرار گرفتن در شبکه وسیع ذینفعان و مشتریان، بتوانیم در سال ۱۳۹۷ به عنوان شرکت دانش بنیان نیز معرفی شویم.این مجموعه با اخذ نمایندگی از شرکت‌های معتبر بین‌المللی و بهره‌مندی از نیروهای متخصص قادر به تامین، نصب، راه‌اندازی، پشتیبانی، آموزش نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای تخصصی شبکه و امنیت نظیر پویشگرهای آسیب‌پذیری، فایروال‌ها، تجهیزات پردازشی و ذخیره‌سازی مراکز داده و ... است.

ازجمله سرویس‌های دیگری که خلج به ارائه‌ آن توسط این شرکت ارائه اشاره کرد می‌توان از طراحی پیاده‌سازی مراکز داده، پشتیبانی از مراکز داده، طراحی و پیاده‌سازی مراکز SOC و CERT، آزمایشگاه‌های جرم‌یابی، تحلیل بدافزار و آسیب‌پذیری و همچنین ارزیابی امنیتی شامل آزمون نفوذ شبکه، وب و برنامه‌های کاربردی نام برد.