برپایی پاویون ایران در نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۹
کد مطلب: 15873
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۸
 
پاویون ایران برای پنجمین سال متوالی با حضور ۱۰ شرکت دانش‌بنیان ایرانی در نمایشگاه جیتکس برپا شده‌است.
برپایی پاویون ایران در نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۹
 
 
Share/Save/Bookmark
پاویون ایران برای پنجمین سال متوالی با حضور ۱۰ شرکت دانش‌بنیان ایرانی در نمایشگاه جیتکس برپا شده‌است.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، روز یکشنبه، سی‌ونهمین دوره نمایشگاه فناوری دوبی (Gitex 2019) فعالیت خود را با حضور بیش از ۴۵۰۰ شرکت به نمایندگی از ۱۴۰ کشور دنیا آغاز کرد. در این دوره از نمایشگاه جیتکس، پاویون ایران نیز برای پنجمین سال متوالی با حضور ۱۰ شرکت دانش‌بنیان ایرانی برپا شده که تا روز پنج‌شنبه هفته جاری میزبان بازدیدکنندگان است.

پاویون ایران با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق توسعه صادرات و تعاملات بین‌الملل، کریدور صادرات دانش‌بنیان و حمایت اتاق بازرگانی ایران، اتاق بازرگانی تهران، کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران و فدراسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران برپا شده‌است.

روز چهارشنبه این هفته، همایش «معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تجارت صنعت فاوای ایران» در مرکز تجارت جهانی دوبی (جیتکس ۲۰۱۹) برگزار می‌شود که تا کنون پاویون کره جنوبی، روسیه و چین برای حضور در این همایش اعلام آمادگی کردند. اطلاع‌رسانی برای تمام شرکت‌های حاضر در نمایشگاه جیتکس در حال انجام است و کسانی که مایل هستند در حوزه ICT ایران حضور و مشارکت داشته‌باشند، می‌توانند روز چهارشنبه در این همایش حضور پیدا کنند.

بر اساس این گزارش، پاویون ایران در کنار ۶۴ پاویون از دیگر کشورهای جهان در سالن شماره یک مرکز تجارت جهانی دوبی (محل استقرار نمایشگاه جیتکس) حضور دارد و پذیرای علاقه‌مندان است.

محورهای جدیدی که در نمایشگاه جیکس ۲۰۱۹ روی آن تمرکز ویژه‌ای شده، فناوری نسل پنجم، آینده خودران‌ها، هوش مصنوعی، شهرهای هوشمند و سبک جدید زندگی است.