زمان برگزاری هشتمین ماراتن برنامه‌نویسی تلفن‌ همراه تغییر کرد
کد مطلب: 17019
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۵
 
زمان برگزاری هشتمین ماراتن برنامه‌نویسی تلفن‌همراه کشور به 12 تا 14 مهرماه تغییر پیدا کرد.
زمان برگزاری هشتمین ماراتن برنامه‌نویسی تلفن‌ همراه تغییر کرد
 
 
Share/Save/Bookmark
زمان برگزاری هشتمین ماراتن برنامه‌نویسی تلفن‌ همراه کشور به 12 تا 14 مهرماه تغییر پیدا کرد.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، تاریخ برگزاری بزرگ‌ترین رقابت نخبگان برنامه‌نویسی تلفن‌ همراه کشور تغییر کرد. این رویداد که پیش‌تر قرار بود ۱۰ تا ۱۲ مهرماه برگزار شود بنابر اعلام روابط‌عمومی این رویداد از ۱۲ تا ۱۴ مهرماه برگزار خواهد شد.

هشتمین ماراتن برنامه‌نویسی تلفن‌همراه کشور به‌صورت حضوری و در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌جمهوری برگزار خواهد شد. ثبت‌نام در این مسابقات تا پایان شهریورماه تمدید شده است.

این رویداد یکی از باسابقه‌ترین مسابقات در حوزه برنامه‌نویسی تلفن‌همراه کشور است که از سال ۱۳۹۰ تاکنون هفت دوره این مسابقات در سطح کشور برگزار شده است. در این مسابقات تیم‌های برنامه‌نویسی ۴۸ ساعت فرصت دارند تا نسخه اولیه یک برنامه تلفن‌همراه در حوزه‌های مشخص‌شده توسط کمیته ارتباط با صنعت مسابقه را به تیم داوری تحویل دهند. در کل این مدت تیم‌ها در محل برگزاری رویداد قرنطینه هستند و تیم‌های داوری و مشاور به‌صورت کامل بر نحوه عملکرد تیم‌ها نظارت می‌کنند. در انتها نیز تیم‌های برتر با نظر داوران به مرحله نهایی راه پیدا خواهند کرد و فرصت دارند تا مجددا برنامه خود را برای داوران ارائه دهند.
مرجع : خبرگزاری ايسنا