ارسال تصویر و ویدئو با تاریخ انقضا در واتس‌اپ
کد مطلب: 17055
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۰
 
واتس‌اپ در حال‌ توسعه امکان ارسال تصویر و ویدئو با تاریخ انقضا برای پیام‌رسان خود است.
ارسال تصویر و ویدئو با تاریخ انقضا در واتس‌اپ
 
 
Share/Save/Bookmark
واتس‌اپ در حال‌ توسعه امکان ارسال تصویر و ویدئو با تاریخ انقضا برای پیام‌رسان خود است.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، این روزها اخبار زیادی از قابلیت‌هایی که قرار است در آینده نزدیک به واتس‌اپ اضافه شود می‌شنویم. به نظر می‌رسد که توسعه‌دهندگان واتس‌اپ در تلاش هستند تا با افزایش قابلیت‌های این پیام‌رسان، مخاطبان بیشتری را جذب کنند.

یکی دیگر از قابلیت‌هایی که واتس‌اپ در حال‌ توسعه آن است، امکان ارسال تصویر و ویدئو با تاریخ انقضا در این پیام‌رسان است. این ویژگی مشابه قابلیت self-deleting media اسنپ چت است. مطابق تصاویر زیر، وقتی‌که دریکی از چت‌های واتس‌اپ تصو یر، ویدئو یا GIF برای ارسال انتخاب کنید، گزینه‌ای نمایش داده می‌شود که می‌توانید تاریخ انقضای محتوای ارسالی خود را انتخاب کنید.

هیچ تایمری کنار محتوای ارسالی شما برای نشان دادن تاریخ انقضای آن نمایش داده نمی‌شود و وقتی فردی که این محتوا را دریافت کرده است از چت با شما خارج شود، این محتوا از گوشی او ناپدید می‌شود. (البته هنوز به‌طور دقیق مشخص نشده است که این محتوا با خارج شدن فرستنده از چت پاک می‌شود یا با خارج شدن گیرنده.)

هیچ پیامی مبنی بر اینکه محتوا حذف‌شده است برای گیرنده محتوا ارسال نمی‌شود. هنوز مشخص نیست که آیا واتس‌اپ برای جلوگیری از اسکرین شات گرفتن گیرنده محتوا، سیستمی را توسعه می‌دهد یا خیر. اسنپ چت که این قابلیت را درگذشته به کاربران خود ارائه داده است، اگر گیرنده پیام از محتوای ارسالی اسکرین شات بگیرد، به فرد فرستنده اطلاع داده می‌شود.
مرجع : کلیک