اطلاعات کارمندان گوگل لو رفت
کد مطلب: 17164
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۲
 
دفتر قانونی مهاجرتی Fragonen از نشت اطلاعاتی کارمندان سابق و فعلی گوگل خبر داد.
اطلاعات کارمندان گوگل لو رفت
 
 
Share/Save/Bookmark
دفتر قانونی مهاجرتی Fragonen از نشت اطلاعاتی کارمندان سابق و فعلی گوگل خبر داد.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، موسسه قانونی مهاجرتی Fragonen، دفاتر قانونی دل ری، برنسن و لووی، نشت اطلاعات و داده‌های شخصی کارمندان فعلی و سابق گوگل را تایید کردند.

این دفتر قانونی مستقر در نیویورک، فرایند تایید صلاحیت کارمندان شرکت‌ها را انجام می‌دهد و مشخص می‌کند فرد موردنظر قابلیت کارکردن در آمریکا را دارد یا خیر.

موسسه قانونی Fragonen اعلام کرد که فردی ناشناس به فایلی حاوی اطلاعات شخصی تعدادی از کارمندان فعلی و سابق گوگل دسترسی پیدا کرده است.

این دفتر قانونی، اطلاعاتی را در مورد نوع داده‌های افشا شده و تعداد کارمندان مورد هدف، منتشر نکرده است. سخنگوی گوگل نیز هنوز واکنشی به این قضیه نشان نداده است.

همه شرکت‌های فعال در آمریکا ملزم به دارا بودن فایلی از فرم l-9 برای هریک از کارمندان خود هستند. شرکت‌ها می‌توانند از طریق این فرم از صلاحیت فرد موردنظر اطمینان حاصل کنند و به این حقیقت برسند که کارمندشان از نظر قوانین مهاجرتی هیچ مشکلی ندارد. فرم‌های l-9 دارای اطلاعات شخصی مهمی مانند پاسپورت، ID کارت و گواهی‌نامه رانندگی هستند. وجود این اطلاعات مهم در فرم مذکور می‌تواند آن را به هدفی برای هکرها و سارقان هویت تبدیل کند.
مرجع : سایبربان