«پونیشا» لو رفتن اطلاعات را تایید کرد
کد مطلب: 17531
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۴
 
پونیشا در بیانیه‌ای لو رفتن برخی اطلاعات تعدادی از کاربران خود را تایید کرد.
«پونیشا» لو رفتن اطلاعات را تایید کرد
 
 
Share/Save/Bookmark
پونیشا در بیانیه‌ای لو رفتن برخی اطلاعات تعدادی از کاربران خود را تایید کرد.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، استارتاپ پونیشا در بیانیه‌ای اعلام کرد بخشی از اطلاعات کاربران این پلتفرم نشت پیدا کرده است. این بیانیه پس از اطلاع‌رسانی تعدادی از کاربران شبکه‌های اجتماعی مبنی بر افشای اطلاعات پونیشا از سوی این پلتفرم منتشر شده است.

پونیشا با انتشار بیانیه‌ای ضمن تایید لو رفتن اطلاعات از کاربران خود عذرخواهی کرد. در این بیانیه آمده است برخی از اطلاعات پروفایل کاربران ازجمله نام، نام‌خانوادگی، شماره موبایل و مواردی مرتبط با اطلاعات عمومی آنها جزو اطلاعات لو رفته است.

در بیانیه پونیشا آمده است: «تیم فنی ما به محض اطلاع از این موضوع، مسئله را از ابعاد مختلف بررسی کردند و درنهایت با توجه به فرمت اطلاعات، مشخص شد این نشت از یکی از صفحات یا Endpoint‌های وب‌سایت رخ داده و خوشبختانه دسترسی مستقیم به بانک اطلاعاتی و ذخیره اطلاعات کاربران رخ نداده است. بدون شک مسئولیت این اتفاق ناراحت‌کننده بر دوش تیم پونیشاست و بابت رخ دادن این مسئله بسیار متاسفیم. امنیت اطلاعات کاربران پونیشا همواره جزو مهم‌ترین و اساسی‌ترین اولویت‌های کاری ما قرار دارد و همیشه این جایگاه را خواهد داشت.»

پونیشا پلتفرمی است که متخصصان جویای پروژه را به کارفرمایان متصل می‌کند.
مرجع : آی‌تی ایران