اندروید 12 به‌زودی عرضه می‌شود
کد مطلب: 18279
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۴
 
آماده شدن اندروید ۱۲ نسبت به نسخه‌های قبلی طولانی‌تر شده اما به نظر می‌رسد انتظار برای آن به‌زودی به پایان می‌رسد و تا سه هفته آینده عرضه خواهدشد.
اندروید 12 به‌زودی عرضه می‌شود
 
 
Share/Save/Bookmark
آماده شدن اندروید ۱۲ نسبت به نسخه‌های قبلی طولانی‌تر شده اما به نظر می‌رسد انتظار برای آن به‌زودی به پایان می‌رسد.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، میشال رحمان، سردبیر XDA در توییتر مدعی شد گوگل قصد دارد نسخه AOSP (پروژه کد باز اندروید) اندروید ۱۲ را  چهارم اکتبر منتشر کند. با توجه به این که گوگل نسخه نهایی آماده اندروید را همزمان با نسخه AOSP عرضه می‌کند، بنابراین دارندگان گوشی پیکسل ممکن است ارتقا به اندروید ۱۲ را در همان روز دریافت کنند.

اگر این تاریخ تغییر نکند، وضعیت عرضه گوشی پیکسل ۶ هم مشخص می‌شود. گوگل نمی‌تواند مدل جدید گوشی خود را بدون اندروید ۱۲ عرضه کند بنابراین بعید است که پیکسل ۶ پیش از این تاریخ روانه بازار شود. اگر این گوشی مدتی بعد از این تاریخ در اکتبر عرضه شود، تعجب‌آور نخواهد بود.

بر اساس گزارش انگجت، اگرچه بعضی از سازندگان گوشی با سرعت به‌روزرسانی اندروید را در مدت چند هفته منتشر می‌کنند اما سایرین ممکن است ماه‌ها معطل کنند. سامسونگ عرضه اندروید ۱۱ را تا دسامبر سال ۲۰۲۰ سه ماه پس از عرضه رسمی این سیستم عامل از سوی گوگل آغاز نکرد. هر اندازه هم گوگل تلاش کرده باشد تاخیر در به‌روزرسانی اندروید را با اقداماتی نظیر پروژه تربل کوتاه کند اما برای شرکت‌ها تطبیق دادن نسخه جدید اندروید با رابط‌های کاربری سفارشی شده و آزمایش نرم‌افزار با مشتریان و اپراتورها زمان می‌برد.
مرجع : خبرگزاری ايسنا