نظر
۹
 
تمدید طرح شماره طلایی ایرانسل با پیش شماره ۰۹۳۰ و ۰۹۳۳
شماره طلایی ایرانسل را با پیامک انتخاب کنید
کد مطلب: 400
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۰۹:۴۶
 
ایرانسل از تمدید طرح عرضه شماره دلخواه با پیش شماره های ۰۹۳۰ و ۰۹۳۳ تا پایان بهمن ماه و فراهم شدن امکان انتخاب شماره طلایی از طریق پیام کوتاه و همچنین پرداخت از طریق مرکز تماس ایرانسل خبر داد.
شماره طلایی ایرانسل را با پیامک انتخاب کنید
 
 
Share/Save/Bookmark

ایرانسل از تمدید طرح عرضه شماره دلخواه با پیش شماره های ۰۹۳۰ و ۰۹۳۳ تا پایان بهمن ماه و فراهم شدن امکان انتخاب شماره طلایی از طریق پیام کوتاه و همچنین پرداخت از طریق مرکز تماس ایرانسل خبر داد.

به گزارش افتانا،‌ با اجرای دور جدید واگذاری شماره طلایی، ایرانسل این امکان را در اختیار متقاضیان قرار داده تا شماره تلفن‌همراه دلخواه خود را از میان میلیون‌ها شماره موجود با پیش شماره‌های ۰۹۳۰ و ۰۹۳۳ انتخاب كنند.

متقاضیان شماره طلایی با پيش‌شماره‌هاي ۰۹۳۰ و ۰۹۳۳ می توانند علاوه بر ثبت نام اینترنتی از طریق پورتال شماره طلایی ایرانسل به نشانی http://۰۹۳.irancell.ir ، از طریق روش جدید ارسال شماره مورد نظر بوسیله پیام کوتاه به شماره ویژه ۷۸۳۳، در صورت موجود بودن، شماره مورد نظر خود را خریداری کنند.

در این روش کافی است فرد متقاضی، از خط ایرانسل خود، شماره طلایی مورد نظر را طی یک پیام کوتاه به شماره ۷۸۳۳ ارسال کند. در صورت موجود بودن شماره درخواستی، پیام کوتاه تایید و راهنمایی به همراه شماره رزرو برای انجام ادامه روند ثبت نام شماره طلایی، به طور خودکار برای متقاضی ارسال می‌شود. این شماره رزرو برای تکمیل پرداخت استفاده خواهد شد.

به صورت پیش فرض، مشخصات شماره طلایی مورد درخواست، از مشخصات شماره‌ای که پیام کوتاه درخواست از آن ارسال شده، برداشته خواهد شد. در صورت تمایل به تغییر مشخصات مالکیت، متقاضی می‌بایست به قسمت "تغییر مشخصات رزرو" در پورتال شماره طلایی ایرانسل مراجعه کند و با استفاده از شماره رزرو، وارد پورتال شماره طلایی شده و نسبت به تغییر مشخصات اقدام نماید.

پس از انتخاب شماره طلایی و دریافت شماره رزرو، متقاضیان می توانند با مراجعه به پورتال شماره طلایی به نشانی http://۰۹۳.irancell.ir و استفاده از شماره رزرو، نسبت به پرداخت بهای شماره طلایی خود از طریق کارت‌های شارژ ایرانسل و یا کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب اقدام کنند. همچنین امکان پرداخت بهای سیم کارت بوسیله کارت شارژ و از طریق تماس با مرکز تماس ایرانسل نیز فراهم شده است.

بهای سیم‎کارت اعتباری با شماره انتخابی ایرانسل، با احتساب ۳هزار تومان اعتبار اولیه موجود در آن و حق الزحمه شركت پست بابت تحویل در محل مشترك و دریافت مدارك، مجموعا ۱۵ هزار تومان تعیین شده كه در هنگام ثبت‌نام، از طریق پرداخت اینترنتی به‌وسیله كارت یكی از بانك‌های عضو شبكه شتاب و یا پرداخت از طریق کارت شارژ ایرانسل دریافت می‌شود.

همچنین پرداخت با کارت شارژ ایرانسل از طریق تماس با مرکز تماس شبانه روزی ایرانسل برای متقاضیانی که به اینترنت دسترسی ندارند نیز فراهم شده است. در این روش متقاضیان می‌توانند با خرید کارت شارژ به میزان کافی و در دست داشتن شناسه رزرو و شماره طلایی خود، با مرکز تماس ایرانسل به شماره ۷۰۰ برای تماس از خطوط ایرانسل و ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ برای تماس از سایر خطوط تماس بگیرند و رمز شارژ و شناسه رزرو و دیگر اطلاعات لازم را در اختیار کارشناسان این مرکز قرار دهند تا پرداخت آنان تکمیل شود.

اگر فردی به هر دلیل مبلغی بیشتر از میزان مشخص شده توسط سیستم، به حساب ایرانسل واریز کند، مبلغ اضافی به اعتبار شماره طلایی وی افزوده می‌شود.
 
در تمامی مراحل، اطلاعات مربوط به ثبت نام و آخرین وضعیت از طریق پیام‌کوتاه و پست الکترونیک به اطلاع متقاضی شماره طلایی خواهد رسید.
همچنین همواره با مراجعه به صفحه ثبت‌نام شماره طلایی و وارد نمودن شناسه پیگیری رزرو، می‌توان تمام سوابق پیام‌های‌کوتاه و نامه‌های الکترونیکی دریافتی از سوی ایرانسل را مشاهده كرد.

اطلاعات بیشتر در خصوص طرح شماره طلایی ایرانسل از طریق وبسایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir قابل مشاهده است.
 


 
حسن رستمی
۱۳۹۴-۱۰-۰۳ ۲۲:۲۰:۵۷
سلام میخوام سیم کارت طلایی خودموبگیرم چیکار کنم 09307747063
 
امین
۱۳۹۴-۰۸-۱۸ ۱۴:۲۵:۳۸
سلام
 
محمدحسين مالكي
۱۳۹۲-۰۵-۰۲ ۱۱:۵۹:۰۸
سلام.تقاضادارم درصورت امكان باپيش شماره 0932 بتوانم خط تلفن ثابت منزل را به آن اضافه نمايم درصورت پاسخ مثبت اعلام تاهماهنگي لازم صورت پذيرد.
 
arashah
۱۳۹۲-۰۳-۰۹ ۲۲:۳۸:۱۶
irancello az welly dar biarid wa irancello 3.5G konid khialemoono rahat konid
 
قدیریان
۱۳۹۲-۰۲-۰۹ ۱۲:۲۰:۵۲
شماره ای با شماره ی خودم وبا پیش شماره0937میخواهم آیا میتونم همچین شماره هایی دریافت کنم
 
گیتا کیا
۱۳۹۱-۱۲-۲۸ ۲۳:۱۸:۳۳
سلام
میخوام شماره ی دلخواه بخرم
شماره ای که خودم ارقامشو انتخاب کنم
واری سایت http://۰۹۳.irancell.ir میشم ولی Error میده! به شماره ی 7833 هم sms میدم ولی nsuccessful میشه! چیکار کنم :(
 
علی
۱۳۹۱-۱۲-۰۳ ۱۳:۴۹:۲۵
شماره دلخواه می خوام بخرم ولی نمی شه
 
افتانا
۱۳۹۱-۱۰-۰۳ ۱۵:۱۱:۰۸
کاربر گرامی. لطفا به سایت ایرانسل مراجعه فرمایید.
 
amirreza
۱۳۹۱-۱۰-۰۲ ۱۸:۲۹:۰۶
شماره ای با شماره ی خودم وبا پیش شماره 0930و0933میخواهم آیا میتونم همچین شماره هایی دریافت کنم