برگزاری نخستین دوره SCUS در ایران

کمپ کهکشانی ها در نوروز۹۱

موسسه دیده بان آی تی , 6 اسفند 1390 ساعت 11:25

ساختمان هوشمند آموزش فناوری اطلاعات ایران در نوروز ۹۱ مهمان کهکشانی ها برای نخستین سری کمپ های آموزشی خواهد بود


نخستین کمپ نوروزی موسسه کهکشان برگزار می شود. ساختمان هوشمند آموزش فناوری اطلاعات ایران در نوروز ۹۱ مهمان کهکشانی ها برای نخستین سری کمپ های آموزشی خواهد بود. 

به گزارش موسسه دیده بان آی تی، موسسه کهکشان نور، مرکز آموزش های پیشرفته فناوری و امنیت اطلاعات در هفته دوم فروردین ماه نخستین سری کمپ های آموزشی نوروزی خود را با موضوعات سیسکو، مایکروسافت و امنیت برگزارمی کند که برای اولین بار در ایران کمپ دوره های SCUS نیز دراین زمان برگزار خواهد شد. 

براساس این گزارش، دوره آموزشی SCUS که برای نخستین بار در ایران برگزار می شود، با آموزش کارشناسانی که در زمینه امنیت کاربران تخصص دارند توسط موسسه EC Council تعریف شده و درطی آن مباحثی همچون کاربری امن، ایمن سازی سیستم عامل، حفاظت از سیستم ها و امنیت در اینترنت مورد بحث قرار می گیرند. 

مطالب دیگری مانند ایمن سازی ارتباطات شبکه ای، ایمن سازی ارتباطات ایمیلی، امنیت در دستگاه های همراه و شبکه های اجتماعی از دیگر مواردی هستند که در این کمپ آموزشی دو روزه مطرح می گردند. 

بهناز آریا، مدیر آموزش موسسه کهکشان با اشاره به اینکه معمولا بسیاری از علاقمندان در طی روزهای کاری سال امکان حضور در دوره های آموزشی را پیدا نمی کنند، می افزاید: کمپ های آموزشی فشرده نظیر آنچه که موسسه کهشان در تعطیلات نوروزی برگزار می کند فرصت بسیار مناسبی برای این قبیل افراد است که به دور از استرس های کاری، مشکلات ترافیکی روزهای عادی و باتمرکز بیشتر بتوانند دوره های مورد نیاز خود را فرا بگیرند. 

به گفته وی، راه اندازی ساختمان هوشمند کهکشان به عنوان نخستین نمونه در ایران، فضای مناسبی را برای چنین کمپ هایی فراهم آورده است که امید می رود دانشجویان نیز از نزدیک این امکانات را مشاهده کنند و مورد استفاده قرار دهند.
کارگاه های آموزشی جدید که برای اولین بار در این دوره معرفی می گردند و طرح کلیه مباحث دوره Secure Computer User Specialist که به اختصار SCUS نامیده می شود، فرصت یگانه ای است برای بهره برداری حداکثری از فرصت تعطیلات نوروزی و آموزش یکی از دوره های فنی بین المللی. 

آریا همچنین از برگزاری دوره GSM Fundamentals از سری دوره های مرتبط با مباحث تلکام نیز در قالب همین کمپ های نوروزی خبرداده است که کاربردی ترین مبحث برای علاقمندان این شاخه تخصصی می باشد. 

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام می توانند با شماره ۸۸۷۱۹۲۹۴ تماس گرفته و یا به وب سایت www.kahkeshan.com مراجعه نمایند.


کد مطلب: 495

آدرس مطلب: http://www.aftana.ir/fa/doc/news/495/کمپ-کهکشانی-نوروز۹۱

افتانا
  http://www.aftana.ir