نظر
۱
 
درخصوص نحوه دریافت پیامک های تبلیغاتی
ایرانسل هم به زودی نظر خواهی می کند
کد مطلب: 536
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۰۹
 
سازوکار ایرانسل برای اخذ نظر مشترک در پیامک‌های تبلیغاتی به‌زودی نهایی می‌شود
ایرانسل هم به زودی نظر خواهی می کند
 
 
Share/Save/Bookmark
سازوکار ایرانسل برای اخذ نظر مشترک در پیامک‌های تبلیغاتی به‌زودی نهایی می‌شود

 مدیرکل نظارت بر سرویس های ارتباطی رگولاتوری گفت: روش کار همراه اول در ارسال پیامک انبوه با رگولاتوری نهایی شده و روش کار ایرانسل نیز به زودی نهایی می‌شود.

به گزارش افتانا، غلامرضا داداش زاده ، در خصوص نتایج جلسات و مذاکرات پیرامون ارسال پیامک انبوه با اپراتور دوم تلفن همراه، اظهار داشت: این موضوع بیشتر در خصوص اپراتور اول بود که روش جدید کار با همراه اول نهایی شده است.

مدیرکل نظارت بر سرویس های ارتباطی رگولاتوری افزود: اما با اپراتور دوم نیز جلساتی داشتیم که نتایج این مذاکرات به زودی در روزهای آینده اعلام می شود.

وی ادامه داد: ایرانسل نیز مانند همراه اول برای خود سیستم تبلیغاتی دارد و برای مشترکان خود پیامک می‌فرستد.

وی خاطر نشان کرد: نامه‌هایی که در این خصوص به همراه اول و ایرانسل ارسال کرده‌ایم، مشترک بوده و به این ترتیبب همانند همراه اول به ایرانسل نیز گفته‌ایم که از این پس مسیر تبلیغات باید مطابق دستورالعمل جدید رگولاتوری باشد.

مدیرکل نظارت بر سرویس های ارتباطی رگولاتوری گفت: ایرانسل هنوز سازو کار راکه به چه شکل عمل می‌کند را به ما نگفته اما ساز وکار این اپراتور نیز باید به گونه‌ای باشد که به هیچ عنوان بدون اجازه مشترک برای وی پیامک تبلیغی ارسال نشود.

وی در پاسخ به این سوال که به گفته مدیر عامل ایرانسل، این اپراتور قراردادی برای ارسال پیامک انبوه ندارد، گفت: ما بر حسب وظیفه تذکر داده‌ایم و موارد تبلیغ روی ایرانسل را نیز داشته‌ایم؛ اما کم بوده است.

وی ادامه داد: اما به این اپراتور اعلام کرده‌ایم که حتی همین مقدار کم هم باید با اجازه مشترک باشد.
 


 
۱۳۹۱-۰۵-۲۶ ۰۱:۵۵:۴۲
بهتره ایرانسل رو جمع آوری کنن چون به غیر از مزاحمت برای مردم چیز دیگه ای نداره