پوشش خبری ویژه افتانا از سبیت ۲۰۱۲
آزمایشگاه کسپرسکی میزبان دو غرفه در نمایشگاه CeBIT
کد مطلب: 639
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۲۴
 
امسال آزمایشگاه کسپرسکی محصولات خود را در نمایشگاه CeBIT واقع در شهر هانوور کشور آلمان با موضوع «محافظت پیوسته از منزل تا محل کار - برای رویدادهای آتی آماده باشید» به معرض نمایش گذاشته است
آزمایشگاه کسپرسکی میزبان دو غرفه در نمایشگاه CeBIT
 
 
Share/Save/Bookmark
امسال آزمایشگاه کسپرسکی محصولات خود را در نمایشگاه CeBIT واقع در شهر هانوور کشور آلمان با موضوع «محافظت پیوسته از منزل تا محل کار - برای رویدادهای آتی آماده باشید» به معرض نمایش گذاشته است.
 
به گزارش موسسه دیده بان آی تی، روابط عمومی کسپرسکی در ایران، در غرفه کسپرسکی (غرفه C۶۵ در سالن ۱۲)، متخصصان امنیت فناوری اطلاعات با شرکای توزیع‌کننده خود برای ارائه اطلاعات مربوط به مجموعه جدید محصولات آزمایشگاه کسپرسکی و آخرین رویدادها در زمینه تهدیدهای فناوری اطلاعات برای شرکت‌ها و کاربران خانگی همکاری می‌کنند.
 

آزمایشگاه کسپرسکی همچنین برای اولین بار در Planet Reseller غرفه دارد. این غرفه، H۳۶ در سالن ۱۴ واقع است و محصولات جدید و اصلاح شده یعنی Kaspersky Security for Virtualization، Kaspersky Security ۸.۰ for SharePoint Server و Kaspersky Hosted Security ارائه می گردند.

یکی از رویدادها در غرفه اصلی شرکت در سالن ۱۲، ارائه نرم‌افزارهای امنیتی آزمایشگاه کسپرسکی با استفاده از نمونه
یکی از محصولات برجسته ويژه کاربران خانگی مجموعه جدید Kaspersky ONE Universal Security است
نمایش‌های زنده خواهد بود. برای کاربران شرکتی، شرکت بر نرم‌افزارهای عرضه شده جدید خود یعنی Kaspersky Endpoint Security ۸ for Windows، Kaspersky Security Center ۹ و نسخه اصلاح شده Kaspersky Hosted Security تمرکز کرده که برای اولین بار به طيف وسیع‌تری از مخاطبان ارائه خواهند شد. 

دو محصول جدید Kaspersky Security for Virtualization و Kaspersky Security ۸.۰ for SharePoint Server نیز در اين رويداد به نمایش گذاشته داده می شوند. نرم‌افزار Kaspersky Security for Virtualization از ماشین‌های مجازی که تحت VMware اجرا می‌شوند، محافظت می‌کند. 

با عرضه نرم‌افزار Kaspersky Security ۸.۰ for SharePoint Server، اکنون جدیدترین فناوری‌های محافظت به مشتریانی که از پلتفرم SharePoint شرکت مایکروسافت استفاده می‌کنند، عرضه می‌شود. علاوه بر این، این محصول از اجرای مؤثر خط‌مشی‌های ارتباط داخلی و نیز خط‌مشی‌های ذخیره‌سازی محتوا از طریق به‌کارگیری فیلترینگ مناسب محتوا پشتیبانی می‌کند.

یکی از محصولات برجسته ويژه کاربران خانگی مجموعه جدید Kaspersky ONE Universal Security است. این محصول یک نرم‌افزار چندپلتفرمي است که از تلفن‌های هوشمند، مک‌ها و تبلت‌ها علاوه بر کامپیوترهای رومیزی محافظت می‌کند. از غرفه آزمایشگاه کسپرسکی همچنین می‌توان به عنوان بخشی از تورهای روزانه كه به همراه راهنما در نمايشگاه صورت مي گيرد، بازدید نمود.