رئیس سازمان پدافند غیر عامل
تولید بهترین راهکار در مقابله با تحریم است
کد مطلب: 8527
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۳۸
 
سردار غلامرضا جلالی با اشاره به جنگ اقتصادی همه جانبه دشمن علیه ایران بر ضرورت تقویت تولید ملی تاکید کرد و آن را بهترین راهکار در مقابله با تحریم دانست.
تولید بهترین راهکار در مقابله با تحریم است
 
 
Share/Save/Bookmark
سردار غلامرضا جلالی با اشاره به جنگ اقتصادی همه جانبه دشمن علیه ایران بر ضرورت تقویت تولید ملی تاکید کرد و آن را بهترین راهکار در مقابله با تحریم دانست. 
 

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل طی سخنانی در پیش از خطبه‌های دیروز نماز جمعه تهران با اشاره به تهدیدات متنوع علیه کشورمان افزود: هر چند پدافند غیرعامل نوعی دفاع است و انسان به صورت غریزی آن را به کار می‌برد اما امروز بسیار مهمتر است چرا که پدافند غیرعامل بنا به سخن مقام معظم رهبری شناسایی تهدیدات به صورت پیشدستانه و بی‌اثر کردن تهدید بر کشور در ۳ حوزه زیرساخت‌ها، کاربرد و پیکره است. 

رئیس سازمان پدافند غیرعامل ادامه داد: ‌از این منظر پدافند غیرعامل به معنی بی‌اثر کردن تهدید دشمن علیه کشور است. پدافند غیرعامل به معنای مقاومت است. پدافند غیرعامل یعنی دشمن را بشناس و در مقابل آن آماده شو و آن را بترسان و مقاومت را علیه دشمن تا پیروزی نهایی ادامه دهید. 

رئیس سازمان پدافند غیرعامل ادامه داد: ‌امروز تهدیدات فناوری‌محور، تهدیدات مردم‌ محور و از همه مهمتر تهدید اقتصادی ما را به عنوان یک هدف تعیین کرده است. 

سردار جلالی ادامه داد: مقام معظم رهبری با اشاره به بحث تهدیدات اقتصادی از درگیر شدن ما در یک جنگ اقتصادی سخن به میان آوردند یعنی مقام معظم رهبری به عنوان فرمانده معظم کل قوا که مسئولیت اعلان جنگ را و یا صلح را بر عهده دارند، به مسئولان کشور یادآوری کردند ما درگیر یک جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل ادامه داد: تولید، اصلی‌ترین کار در مقابل این تهدیدات اقتصادی است. راه حل این مسله این است که ما تمرکز در کارهای اساسی کنیم و کالاها را با حمایت دولت در لیست تولید بگذاریم. زمانی که ما توانستیم کالاها را در داخل تولید کنیم می‌توانیم تهدید را به فرصت تبدیل کنیم.

سردار جلالی گفت: اصلاح الگوی مصرف نیز یک کار دیگر است. داشتن یک زندگی سطح غربی به درد این شرایط نمی‌خورد. ما از رسانه ملی می‌خواهیم الگوی مصرف ملی را برای مردم طراحی کنند.
مرجع : پایداری ملی