ناصر حکیمی پاسخ می دهد
کد مطلب: 908
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۴۵
 
حکیمی با تاکید بر اینکه ادعای این فرد واقعی نیست، تصریح کرد: برای برداشت پولی از حسابی باید مولفه های لازم از جمله اینکه حداقل کارت بانکی، رمز اول و دوم و cvv۲ کارت را در اختیار داشته باشد
ناصر حکیمی پاسخ می دهد
 
 
Share/Save/Bookmark
مدیر اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی ضمن پاسخ به ادعاهای جدید هکر ۳ میلیون کارت بانکی که گفته بود با تغییر رمز، مشکل امنیتی کارتها حل نمی‌شود، گفت: تا این لحظه هیچ پولی از حساب‌های بانکی مردم برداشت نشده است.

به گزارش افتانا، ناصر حکیمی  در پی ادعای اینکه برخی از شهروندان مدعی هستند حساب‌های بانکی آنها خالی شده است، گفت: با قاطعیت می گویم که رصد تراکنش‌های موجود نشان می دهد که تا به این لحظه از هیچ حسابی هیچ پولی برداشت نشده است.

مدیر اداره نظامهای پرداخت بانک مرکزی افزود: چنانچه افرادی هستند که برای آنها ابهامی در این خصوص وجود دارد، به بخش اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی گزارش کرده و اطلاع دهند تا مورد بررسی قرار گیرد.

وی در پاسخ به ادعای "خسرو زارع فرید" مدیر فناوری شرکت "ف.ا" که مدعی شده بود تغییر رمز کارتهای بانکی مشکلی را حل نمی کند، هر وقت کارت را با رمز جدید رویPOS این شرکت کشیدید، هم رمز شما و هم اطلاعات کارت شما یک جایی ثبت می‌شود، پس تنها تغییر رمز عبور، مشکلی را حل نمی کند، گفت: این فرد مولفه های لازم را در اختیار ندارد.

حکیمی با تاکید بر اینکه ادعای این فرد واقعی نیست، تصریح کرد: برای برداشت پولی از حسابی باید مولفه های لازم از جمله اینکه حداقل کارت بانکی، رمز اول و دوم و cvv۲ کارت را در اختیار داشته باشد.