گزارش تصویری از مجمع عمومی کانون هماهنگی افتا
کد مطلب: 20244
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷
 
جلسات مجمع عمومی عادی و مجمع عمومی فوق‌العاده سالانه کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار افتا با حضور نماینده معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.
گزارش تصویری از مجمع عمومی کانون هماهنگی افتا
 
 
Share/Save/Bookmark
اختصاصی افتانا: جلسات مجمع عمومی عادی و مجمع عمومی فوق‌العاده سالانه کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار افتا با حضور نماینده معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

به گزارش افتانا، در بخش نخست جلسه که روز دوشنبه ۱۹ دی‌ماه ۱۴۰۱ در سالن همایش‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد، ابوالفضل روحانی، رئیس کانون و علیرضا صالحی، نایب رئیس کانون به ارائه گزارش عملکرد یک سال گذشته کانون پرداختند. پس از آن، محمداحسان حمیدیا، خزانه‌دار کانون، گزارش مالی را ارائه کرد و سپس گزارش بازرسی توسط مسعود رجایی ارائه شد.

سپس رؤسای کارگروه‌ها به بیان فعالیت‌های انجام‌شده طی یک سال گذشته پرداخته و حاضران با دستاوردهای کارگروه خود آشنا کردند. امید توکلی، محمداحسان حمیدیا، کامبیز قدس، تینا تعویذی، آنی خاچیکیان و نصراله سلطانی در این بخش به ارائه گزارش کارگروه‌های مربوطه پرداختند.

در ادامه براساس دعوت‌نامه ارسالی، انتخابات بازرس کانون برگزار شد. از بین افرادی که کاندید شده بودند حمید علی‌حسینی و مسعود رجایی با اکثریت آرا به عنوان بازرس اصلی و بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.

پس از آن، جلسه در مجمع عمومی فوق‌العاده، انجام تغییرات در اسا‌سنامه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد از این پس، انتخاب بازرس مجمع که پیش از این به‌صورت سالیانه برگزار می‌شد، هر سه سال یک‌بار برگزار شود. همچنین سایر تغییرات انجام گرفته در اساسنامه نیز مورد تایید اعضا قرار گرفت.

در پایان نیز حاضران در جلسه به تبادل نظر و ارائه پیشنهادهایی برای فعالیت‌های آینده کانون هماهنگی افتا پرداختند.
 
مجمع عمومی کانون هماهنگی افتا
مجمع عمومی کانون هماهنگی افتا
ابوالفضل روحانی، رئیس کانون هماهنگی افتا
ارائه گزارشی از اقدامات کانون افتا در یک سال گذشته
مجمع عمومی کانون هماهنگی افتا
مجمع عمومی کانون هماهنگی افتا
مجمع عمومی کانون هماهنگی افتا
انتخابات بازرس کانون افتا
انجام تغییرات در اسا‌سنامه کانون افتا