فعالیت‌های پدافند غیرعامل باید مستمر باشد
کد مطلب: 14688
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۲
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد گفت: فعالیت‌های مرتبط با حوزه پدافند غیرعامل باید دائمی باشد که خوشبختانه در یزد این اقدام صورت گرفته‌است.
فعالیت‌های پدافند غیرعامل باید مستمر باشد
 
 
Share/Save/Bookmark
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد گفت: فعالیت‌های مرتبط با حوزه پدافند غیرعامل باید دائمی باشد که خوشبختانه در یزد این اقدام صورت گرفته‌است.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، در دیدار مدیران پدافند غیرعامل استان یزد با آیت‌الله ناصری، نماینده ولی فقیه در این استان، محمدعلی طالبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد با اشاره به اینکه از 8 تا 14 آبان به نام هفته پدافند غیرعامل نام‌گذاری شده‌است، اظهار کرد: موضوع پدافند غیرعامل یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که خوشبختانه در سال‌های اخیر به آن توجه بسیار ویژه‌ای صورت گرفته‌است.

جانشین شورای پدافند غیرعامل استان یزد با بیان اینکه توجه به این حوزه در تمام کشور از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، عنوان کرد: رویکرد اصلی برنامه‌های این هفته تقویت پدافند غیرعامل در بین دستگاه‌های دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی است.

وی آموزش و فرهنگ‌سازی در حوزه پدافند غیرعامل در بین اقشار مختلف مردم به ویژه اقشار خاصی که به‌نوعی می‌‌توانند هدف برنامه‌های خاص قرار گیرند ازجمله دانشجویان و دانش‌آموزان را یکی از مهم‌ترین رویکردهای این برنامه‌ها دانست.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با بیان اینکه حوزه پدافند غیرعامل در استان یزد به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کرده‌است، عنوان کرد: به همین مناسبت از طرف سازمان پدافند غیرعامل کشور این نهاد در استان یزد مورد تقدیر قرار گرفته است.

طالبی تصریح کرد: اقدامات گسترده‌ای در حوزه پدافند غیرعامل در استان یزد انجام شده و این اقدامات در قالب تشکیل ستاد شورای پدافند در یزد و ایجاد کمیته‌های فرعی صورت گرفته‌است.

جانشین شورای پدافند غیرعامل استان یزد با اشاره به موفقیت‌های استان یزد در این حوزه عنوان کرد: اقدامات صورت گرفته در زمینه پدافند باید در طول سال و به صورت کامل انجام شود.
مرجع : پایداری ملی