دهم و یازدهم شهریورماه
هجدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز برگزار می‌شود
کد مطلب: 18204
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۷
 
هجدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز روزهای 10 و 11 شهریورماه 1400 به میزبانی مجازی دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود.
هجدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز برگزار می‌شود
 
 
Share/Save/Bookmark
هجدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز  روزهای 10 و 11 شهریورماه 1400 به میزبانی مجازی دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، انجمن رمز ایران در روزهای ۱۰ و ۱۱ شهریورماه، هجدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز را به میزبانی مجازی دانشگاه اصفهان برگزار خواهد کرد.

با هدف هم‌‌افزایی دانش پژوهش‌گران و صنعت‌گران حوزه امنیت اطلاعات و رمزشناسی و نیز انتشار یافته‌‌های نو و بدیع در این زمینه در دانشگاه اصفهان برگزار خواهد شد. آشنایی و ارتباط استادان، پژوهش‌گران، صنعت‌گران، مدیران و همه علاقه‌‌مندان این حوزه، بررسی چالش‌‌های علمی و اجرایی در فرایند کاربری این فن در فضای مجازی و تأکید بر امن‌‌سازی فضای تبادل اطلاعات در کشور از دیگر اهداف برگزارکنندگان است. با توجه به گسترش اینترنت اشیاء در کشور و کاربردهای آن در صنایع مختلف در سال‌های اخیر موضوع «امنیت اینترنت اشیاء» به عنوان محور ویژه علمی-ترویجی برای کنفرانس انتخاب شده است تا فضای تعامل بیشتری برای ارتباط میان دانشگاهیان، محققان و صنعت‌گران کشور در این حوزه‌ ایجاد شود.

مبانی رمزشناسی، پیاده‌سازی الگوریتم‌های رمزنگاری و حملات مرتبط، امنیت شبکه، پروتکل‌های امنیتی، امنیت رایانش، مهندسی امنیت و امنیت خدمات الکترونیکی، نهان‌سازی اطلاعات و جرم‌یابی در فضای مجازی ازجمله محورهای این دوره از سلسله کنفرانس‌های بین‌المللی انجمن هستند.

اطلاعات بیشتر جهت حضور و مشارکت در این رویداد علمی سالانه در نشانی iscisc۲۰۲۱.ui.ac.ir قابل دریافت است.