روز فناوری ایران در جیتکس 2021
فعالان ایرانی آی‌تی گردهم می‌آیند
علیرضا صالحی
کد مطلب: 18336
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۲
 
گردهمایی فعالان فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران روز ۲۸ مهرماه در روز فناوری ایران با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در حاشیه نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۱ برپا می‌شود.
فعالان ایرانی آی‌تی گردهم می‌آیند
 
 
Share/Save/Bookmark
گردهمایی فعالان فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران روز ۲۸ مهرماه در روز فناوری ایران  با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در حاشیه نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۱ برپا می‌شود.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، گردهمایی فعالان فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران (روز فناوری ایران) در رویداد نمایشگاهی جیتکس ۲۰۲۱ روز ۲۸ مهرماه جاری با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا می‌شود.

این گردهمایی در حاشیه رویداد جیتکس ۲۰۲۱ در مرکز تجارت جهانی دبی از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۵ برپا خواهد شد.

گردهمایی فعالان فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران به مناسبت «روز فناوری ایران» و با هدف معرفی ظرفیت‌های تجاری صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و برگزاری ملاقات‌های تجاری با شرکت‌کنندگان در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۱ برگزار می‌شود.

این گردهمایی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و همکاری اتاق بازرگانی تهران، صندوق پژوهش و فناوری استان یزد و شرکت هوشمند کاران دانش انجام می شود.

نمایشگاه جیتکس فرصتی استثنایی را برای آشنایی استارتاپ‌های ایرانی با جدیدترین فناوری‌ها، ایجاد ارتباط با تولیدکنندگان مطرح دنیا و جذب سرمایه بین‌المللی فراهم خواهد کرد. بخش‌های اصلی نمایشگاه شامل هوش مصنوعی، فناوری‌های مدیریت و بهره‌وری از Big Data، راهکارهای مرتبط با فضای ابری، شبکه و امنیت سایبری، فناوری‌های مرتبط با بلاکچین و فین‌تک، راهکارهای مالی است.

۲۰ شرکت دانش‌بنیان فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی به رویداد GITEX FUTURE STARS ۲۰۲۱ اعزام می‌شوند.

صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور آن‌ها در نمایشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی را در دستور کار خود قرار داده است؛ چرا که یکی از اهداف اصلی این نهاد، تسهیل مسیر تجاری‌سازی محصولات و خدمات، توسعه توانمندی‌های مدیریتی و بازاریابی، کمک به شکل‌دهی ارتباطات بین‌المللی و ورود به بازارهای خارجی با هدف بین‌المللی‌سازی شرکت‌های دانش‌بنیان و ورود آن‌ها به زنجیره ارزش جهانی است.