بمب خبری کسپرسکی در ایران
کسپرسکی فارسی شد
کد مطلب: 1909
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۴۵
 
نسخه های فارسی اینترنت سکیوریتی و آنتی ویروس کسپرسکی با کلیه نگارش های ویندوز مایکروسافت از جمله ویندور سون سازگار هستند
کسپرسکی فارسی شد
 
 
Share/Save/Bookmark
نسخه فارسی اینترنت سکیوریتی و آنتی ویروس کسپرسکی از امروز در دسترس کاربران ایرانی است.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت اطلاعات)، شرکت ایدکو، تنها توزیع کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در خاورمیانه، خبر از همکاری در پروسه بومی سازی محصولات کسپرسکی و ارائه رسمی نسخه های خانگی آن داده است. 

بنا براین گزارش، سینا بقایی، مدیرعامل شرکت ایدکو با اشاره به روند اجرایی فارسی سازی محصولات کسپرسکی گفت: از امروز کاربران فارسی زبان ایران وسراسر جهان می توانند نسخه های فارسی اینترنت سکیوریتی و آنتی ویروس کسپرسکی را از وب سایت رسمی و یا وب سایت های نمایندگان آنلاین دریافت کنند. 

بقایی با اشاره به امکان دریافت نسخه آزمایشی فارسی یک ماهه محصولات کسپرسکی گفت: همانند سایر محصولات آزمایشگاه کسپرسکی، امکان به کارگیری رایگان و آزمایشی نسخه های فارسی نیز وجود دارد و کاربران می توانند به مدت یک ماه از کلیه امکانات این محصولات به طور کامل و به زبان فارسی استفاده نمایند. 

وی با بیان اینکه این اقدام گام دیگری در پاسخ به نیازهای کاربران فارسی زبان و به ویژه هموطنان عزیز می باشد، تصریح کرد: شرکت ایدکو از حدود یک سال قبل وارد فاز جدی فارسی سازی محصولات کسپرسکی شد و امروز خوشحالیم که این نسخه فارسی شده را در اختیار همگان قرار می دهیم. 

مدیرعامل شرکت ایدکو در خصوص جایگزینی نسخه های فارسی با انگلیسی نیز گفت: کاربران می توانند با دریافت نسخه فارسی، نسبت به نصب آن اقدام نموده و از همان لایسنس قبلی خودشان برای فعال سازی نسخه فارسی استفاده کنند. ضمن آنکه کلیه خریداران نسخه های خانگی محصولات کسپرسکی نیز می توانند، با کد لایسنس که از سایر فروشندگان معتبر دریافت داشته اند، نسبت به نصب و فعال سازی نسخه های فارسی اقدام نمایند. 

گفتنی است نسخه های فارسی اینترنت سکیوریتی و آنتی ویروس کسپرسکی با کلیه نگارش های ویندوز مایکروسافت از جمله ویندور سون سازگار هستند.
نسخه های فارسی این محصولات را می توان از امروز از نشانی www.irkaspersky.com دریافت و فعال نمود.