نوجوانان انگلیسی و ایرلندی در اینستاگرام کنترل می‌شوند
کد مطلب: 19137
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰
 
اینستاگرام، قابلیت کنترل حساب کاربران نوجوان را برای والدیندر انگلیس و ایرلند فعال کرد.
نوجوانان انگلیسی و ایرلندی در اینستاگرام کنترل می‌شوند
 
 
Share/Save/Bookmark
اینستاگرام، قابلیت کنترل حساب کاربران نوجوان را برای والدیندر انگلیس و ایرلند فعال کرد.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، ‌اینستاگرام ابزارهای نظارتی والدین بر حساب های کاربری نوجوانان را انگلیس و ایرلند ارائه کرد. والدین با کمک این ابزار می‌توانند بر پروفایل‌های فرزندان‌شان نظارت کنند، محدودیت‌های روزانه برای استفاده از اپ تعیین کنند و همچنین ببینند چه کسی آنها را فالو می کند.

قابلیت‌های مذکور نخستین بار در ماه مارس در آمریکا ارائه شدند و از والدین می‌خواهد با ارسال دعوت‌نامه‌ای برای فرزندان‌شان بر حساب کاربری آنها نظارت کنند. هنگامی‌که دعوت‌نامه تایید شود، والد می‌تواند محدودیت‌های روزانه برای مدت زمانی که نوجوان در اپ می‌گذراند و بازه‌های استراحتی در ساعاتی خاص را تعیین کند.

همچنین ابزارهای مذکور به والدین اجازه می دهد تا کسانی که فرزندشان را فالو می‌کنند و همچنین فالوئرهای آنها را ببینند و به اطلاعاتی درباره آنکه چه زمان نوجوان یک حساب کاربری را گزارش می‌دهد یا پستی در پلتفرم به اشتراک می‌گذارد، دست یابند.

در کنار این موارد والدین قادر به مشاهده داشبوردی خواهند بود که عادات روزانه نوجوان در پلتفرم را نشان می‌دهد. به گفته اینستاگرام، زمانی که نوجوان به سن ۱۸ سالگی برسد، قابلیت‌های نظارتی والدین به طور خودکار پایان می یابند.

این شبکه اجتماعی همچنین مشغول آزمایش یک قابلیت تازه است که به کاربران و به خصوص به نوجوانان کمک می کند تا نسبت به شیوه استفاده از شبکه اجتماعی آگاه‌تر عمل کنند.
مرجع : خبرگزاری مهر