دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ , 4 Dec 2023
جالب است ۰
کنفرانس ظرفیت با محوریت «هوش مصنوعی و زیرساخت‌ها» با مشارکت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، برگزار می‌شود.
منبع : سیتنا
کنفرانس ظرفیت با محوریت «هوش مصنوعی و زیرساخت‌ها» با مشارکت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، برگزار می‌شود.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، کنفرانس ظرفیت با محوریت «هوش مصنوعی و زیرساخت‌ها» با مشارکت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مجری طرح شبکه ملی اطلاعات، مرکز توسعه هوش مصنوعی، وزارت صنعت و سایر نهادهای مرتبط و همچنین بخش خصوصی فعال در حوزه تحقیق و تولید سخت‌افزار و نرم‌افزارهای AI برگزار خواهد شد.

 دبیر اجرایی کنفرانس ظرفیت در اطلاعیه شماره ۸۹ کنفرانس ظرفیت شبکه ملی اطلاعات، اعلام کرد: کنفرانس ظرفیت با محوریت «هوش مصنوعی و زیرساخت‌ها» با مشارکت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مجری طرح شبکه ملی اطلاعات، مرکز توسعه هوش مصنوعی، وزارت صنعت و سایر نهادهای مرتبط و همچنین بخش خصوصی فعال در حوزه تحقیق و تولید سخت افزار و نرم افزارهای AI برگزار خواهد شد.

از آنجایی که ظرفیت گروه عمومی «رویداد کنفرانس ظرفیت» تکمیل شده و امکان عضوگیری جدید وجود ندارد، لذا برای کنفرانس‌های بعدی ظرفیت، گروه‌های تخصصی جداگانه ایجاد خواهد شد. از همین رو، شرکت‌های فعال در این حوزه که علاقه‌مند به حضور در گروه تخصصی «کنفرانس ظرفیت AI» هستند می‌توانند تا ۲۰ مردادماه با شماره ۰۹۲۰۱۸۰۰۲۹۰ از طریق واتس‌اپ در ارتباط باشند.
کد مطلب : 19267
https://aftana.ir/vdcefw8z.jh8opi9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی