سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرد
اعزام 10 استارتاپ منتخب به GITEX 2022
کد مطلب: 19289
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰
 
سازمان توسعه تجارت ایران ۱۰ استارتاپ منتخب رواجد شرایط را به نمایشگاه بین‌المللی جیتکس امسال اعزام می‌کند.
اعزام 10 استارتاپ منتخب به GITEX 2022
 
 
Share/Save/Bookmark
سازمان توسعه تجارت ایران  ۱۰ استارتاپ منتخب رواجد شرایط را به نمایشگاه بین‌المللی جیتکس امسال اعزام می‌کند.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، سازمان توسعه تجارت ایران در چارچوب پروژه مشترک با مرکز بین‌المللی تجارت International Trade Center (ITC) وابسته به سازمان ملل متحد و در راستای اجرای استراتژی ملی صادرات و کمک به بین‌المللی شدن شرکت‌های دانش‌بنیان و صادراتی ایران و با همکاری مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی تعداد ۱۰ استارتاپ منتخب را که از ویژگی‌هایی چون؛ دیجیتالی بودن، سودمند برای جامعه، دارای محصول دیجیتال و تاسیس شده در ایران بهره‌مند باشند به نمایشگاه بین‌المللی GITEX اعزام کند.

این رویداد  از ۱۰ تا ۱۳ اکتبر ۲۰۲۲ در دوبی برگزار می‌شود. هزینه‌های نمایشگاه شامل ثبت‌نام و اجاره‌بهای غرفه از محل پروژه مشترک پرداخت می‌شود و استارتاپ‌ها در این رابطه هزینه‌ای متقبل نمی‌شوند. در خلال حضور استارتا‌پ‌ها در این نمایشگاه کارشناسان مرکز بین‌المللی تجارت با آنها در ارتباط بوده و کمک‌های کارشناسی لازم را برای آنها در جهت ارائه توانمندی‌های خود و سایر راهنمایی‌ها و کمک‌های لازم را به عمل خواهند آورد. ایران از هفت‌سال پیش در نمایشگاه جی‌تکس حضور فعال داشته است. امسال نیز حضور استارتاپ‌های ایرانی می‌تواند درجهت بین‌المللی شدن فعالیت‌های دانش‌بنیان و زمینه‌سازی برای توسعه صادرات محصولات و خدمات ناشی از فعالیت‌های دانش‌بنیان مفید واقع شود.

علاقه‌مندان واجد شرایط می‌توانند برای ثبت‌نام اولیه این فرم را تکمیل کرده و حداکثر تا پایان مردادماه ۱۴۰۱ به ایمیل سازمان توسعه تجارت ایران به نشانی itpoitc@tpo.ir ارسال کنند. پس از انجام فرایند انتخاب اولیه، فرم مفصل‌تر ثبت‌نام برای منتخبان ارسال و پس از تکمیل آن برای حضور در مصاحبه تخصصی با حضور کارشناسان از ایشان دعوت به عمل خواهد آمد تا انتخاب نهایی از میان آنان صورت گیرد.