دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ , 29 May 2023
جالب است ۰
نیروی زمینی آمریکا به منظور آموزش بهتر پرسنل خود، در حال ارائه یک دوره سایبری تهاجمی آزمایشی است.
منبع : سایبربان
نیروی زمینی آمریکا به منظور آموزش بهتر پرسنل خود، در حال ارائه یک دوره سایبری تهاجمی آزمایشی است.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، نیروی زمینی ارتش آمریکا به نمایندگی از فرماندهی سایبری ایالات‌متحده در حال توسعه یک برنامه برای آموزش بهتر پرسنل عملیات سایبری تهاجمی در سراسر ارتش است تا با این روش شکاف‌های امنیتی ارتش در برابر تهدیدهای سایبری برطرف شود.

پرسنل سایبری تهاجمی در همه بخش‌های ارتش آمریکا، در روز اول کاری خود آماده انجام کار نبودند، بنابراین نیروی زمینی آمریکا به‌عنوان عامل اجرایی توسعه برنامه کاری پیشرفته سایبری، در حال اجرای آزمایشی یک دوره و برنامه جدید برای همه شاخه‌های نظامی ایالات‌متحده است.

سرلشکر پل استانتون فرمانده مرکز عالی سایبری ارتش آمریکا در اجلاس TechNet Augusta به خبرنگاران گفت: این ابتکار جدید که در حال حاضر، در مکان‌هایی مانند تگزاس، فورت گوردون، جورجیا، فورت مید، مریلند و واشنگتن تدریس می‌شود، حدود شش ماه تا یک سال تا عملیاتی شدن فاصله دارد.

وی با اشاره به اینکه فرماندهی سایبری آمریکا مسئول تنظیم استانداردهای آموزش سایبری در کل وزارت دفاع است، گفت: این یک تلاش مشترک با هماهنگی فرماندهی سایبری ایالات‌متحده با سایر بخش‌های ارتش است تا اعضایی تربیت کنیم که آماده باشند تا بخشی از تیم سایبری ارگان خود باشند.

آموزش عملیات‌های سایبری تدافعی ازنظر تاریخی دشوارتر بودند زیرا هیچ الگویی برای نحوه انجام آن‌ها وجود نداشت، اما عملیات‌های تهاجمی از میراث عملیات‌های آژانس امنیت ملی بهره می‌برد و به توسعه‌دهندگان برنامه‌های سایبری اجازه می‌دهد در هنگام توسعه نیروی سایبری ارتش، به نوعی به تجربیات آژانس امنیت ملی تکیه کنند.

با این حال، چیزی که وزارت دفاع آمریکا کشف کرد این بود که تمام جنگجویان سایبری تهاجمی برای موفقیت در مأموریت‌های خود نیازی به آموزش‌هایی با استانداردهای سطح بالای آژانس امنیت ملی ندارند.

در همین راستا استانتون که بر دانشکده سایبری ارتش آمریکا نظارت دارد، گفت: الزامی ندارد که تمام سربازهای تهاجمی برای اجرای مأموریت اطلاعاتی خارجی خود از طرف آژانس امنیت ملی آموزش با استانداردهای مشابه دریافت کنند.

در عوض، برنامه و رویکرد جدید با ارزیابی میزان ریسک برای اپراتورها در مأموریت‌های خاص سر و کار دارد. مهارت‌های مورد نیاز برای انجام عملیات‌های اطلاعاتی خارجی پیشرفته که آژانس امنیت ملی انجام می‌دهد، با توجه به انواع هدف‌های ممکن و نیاز به ناشناخته ماندن، بسیار پیچیده است.

استانتون در ادامه گفت: ما می‌خواهیم به اعضای نظامی ارتش آموزش دهیم تا بتوانند مأموریت‌هایی را که در آن میزان ریسک متفاوت است، به‌جای دوره‌های طولانی و دشوار در این دوره‌ها انجام دهند تا بتوانند گواهی اطلاعات خارجی را از طرف آژانس امنیت ملی دریافت کنند. اعضای ارتش در کنار کار کردن با آژانس امنیت ملی، در صورت تمایل می‌توانند عملیات‌هایی با سطح ریسک متفاوت انجام دهند و سپس آموزش‌های لازم خود را ادامه دهند تا طبق استاندارد آژانس امنیت ملی گواهی‌نامه دریافت کنند.
کد مطلب : 19321
https://aftana.ir/vdcfymdy.w6d10agiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی